Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy le akarok feküdni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28 vagyok a lány 8-al fiatalabb. 3 hete ismerjük egymást de csókon kívül nem volt semmi, még simogatás se. Ő kezdett el érdeklődni irántam, neki már volt előttem egy hosszabb kapcsolata aminek szerintem vége, bár nem biztos h igaz mert titokban járogatunk össze. Többnyire sms-ben "érintkezünk" mert eléggé elfoglaltak vagyunk, meg többnyire én kezdeményezem a személyes találkát. Az elején közölte velem h ne legyek visszafogott. Szerintem valami újra vágyott vagy vágyik amit nem nagyon kapott meg. Azt hiszem lépnem kell ezügyben ezért közölni szeretném vele burkoltan hogy jobban kívánom, de nem tudom ezzel mennyire fogom elijeszteni. Az az érzésem mindenképp szóba kellene már hozni, mert akkor kiderül hogy akar-e. Elsősorban lányok gondolatára vagyok kíváncsi, de ha volt másnak hasonló tapasztalata az is jöhet:), sajnos nekem eddig nem sok párkapcsolatom volt azért vagyok még bénácska, nem akarom elszúrni.

Előre is kösz a kommentekek


2009. szept. 19. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ha elég érett nem fog besértődni ha konkrétan közlöd vele h kívánod és ha benne lenne esetleg továbbléphetnétek. mondjuk azt nem ártana tudni h a másik sráccal mi is van. de ha vele lezárta és nyitott a csaj akkor szerintem felteheted neki konkrétan a kérdést. én is 20 vagyok, és nálam az jön be ha konkrétan közli ki mit akar, nem körtönfalaz meg kerülgeti a kását, miközben egyértelműen látszik h mit akar csak nem meri kimondani.
2009. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
én tuti elmondanám a helyedbe
2009. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a hozzászólást. Nagyon az eleje a kapcsolatnak, csókon kívül tényleg nem volt más, még ajándékkal se leptem meg, nem tudom ez mennyire pofátlanság ilyen kérdést feltenni neki még, de rövid idő belül tudatom vele egy rózsával a kezemben pl:)
2009. szept. 19. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
a rózsa az sztem jó ötlet
2009. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!