Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok? Névnap?

Tanácstalan vagyok? Névnap?

Figyelt kérdés

Barátnőim névnapja hamarosan itt lesz. Amugy a kor 25 év. Nem tudom hogy mit vegyek nekik névnapjára. Már két hete a boltokat járom, de semmi. Megkérdeztem hogy mire lenne szükségük, de azt mondják hogy rám bizzák a választást.

Ti legutóbb mint vetettek barátnőiteknek, barátotoknak, tesóknak?

Légyszi segítsetek!!!

Köszönöm


2010. júl. 22. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

hívd el moziba és utána egy fagyira.


én a barátom szülinapjára vettem pólót, és elhívtam egy elegáns cukrászdába. külön ajándék volt neki, hogy a cukrászda légkondicionált volt, és hogy nem bírtam a sütimet megenni, mert azt is befalhatta :)))

2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy nevuk van a baratnoknek?Vagy csak kozel van a datum?mert ha egy nevuk van akkor csinaltass egy tortat es irass ra valami kedveset pl legjobb baratnoemnek boldog nevnapot(vagy valami otletesebbet:))Es hozd ossze hogy gyszerre legyenek ott es add at nekik,es mondjuk vehetsz egy egy kulcstartot a nevukkel es annak jelentesevel vagy hogy mijellemzo az adott nevet viselo emberre.(kis ugyesseggel a tortat magad is elkeszithete:)sok sikert:)
2010. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közel van a dátum.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!