Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, és meg...

17 éves fiú vagyok, és meg kezdek őrülni a szüleimtől, olyasmiket csinálnak hogy hihetetlen! Ez mindenkinél igy van?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem anyámmal először, utána apámmal és mikor anyurol volt szó nem azt mondtam hogy anyunak, hanem hogy neki, és azt mondta hogy igy nem mondhatom meg mittom én, hát miért???

Meg a családnak együtt kell ennie vasárnaponként, de nem mondják hogy miért, csak ugy, beszarás!

Meg ha valamiben nekem van igazam, akkor elkezdenek szekálni hogy ne pofázzak meg hogy azt hiszem hogy mindig nekem van igazam, aztán hogyha megkérdem hogy milért ne lenne igazam, akkor elterelik a témát, beképzeltek! Ez miért van?

Má alig várom hogy elmennyek ithonról, ez mindenkinél igy van?


.... húúúúúúúúúúhhhhh....


2008. nov. 19. 20:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Az en csaladom gyerekkoromban evett egyutt hetvegenkent, ami lassan elmult, es mivel 13 voltam mikor a szuleim elvaltak ez a dolog akkor meg is szunt... Most 26 eves vagyok, a parommal elek, de mindennap egyutt eszunk fott etelt, altalaban megvarom mire hazaer munkabol es akkor, ha az este 8 akkor este 8kor, ez alap elvarasom. Van neki egy kisfia 7(eves) az elozo hazassagabol, ha itt van neki is kotelezo asztalnal ennie velunk, (a nap osszes etekezesenel(reggeli,ebed vacsora)) pedig o nincs ehez szokva, mert az anyukajanal es a nevelo apukajanal ez nem szokas, hogy a csalad egyutt eszik, pedig az egyik legjobb dolog. Egy szamitogepes jatek nem lehet fontosabb a csaladnal. Lehet, hogy forradalmat csinalnek, ha a parom kozolne, hogy egyel, most jatszok, majd eszek ha meguntam a jetekot... :)
2009. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hogy egy 17 évesnek megszabják, mikor feküdjön, az tényleg kicsit durva. Ha csak hétvégén játszol, hétköznap nem, az végülis tényleg elmegy. próbálj a jegyeiden javítani - legalább azokon, amilyen területen szeretnél majd tovább tanulni - és akkor hátha komolyan vesznek. Amit Hegedor ír, az is tök jó szerintem! Mindenki szívesen beszél a fiatalságáról, biztosan a szüleid is. (Ha csak nem volt nekik extra szar) Csak ne szemtelenül kérdezd, hanem őszintén érdeklődve.
2009. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!