Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen beképzelt...

Miért lett ilyen beképzelt mióta megkérték a kezét? Ez mindenkinél így megy?

Figyelt kérdés

Az unokatesómmal régen nagyon jóban voltunk, jóindulattal volt hozzám, segített amiben kellett stb. Aztán összejött egy pasival és utána egyre ritkábban beszéltünk/találkoztunk. Ez a pasi megkérte a kezét (hamarosan esküvő) de azóta mióta eljegyezték mintha kicserélték volna: fellengzős, ő mindent mindenkinél jobban tud, jön a "bezzeg én" szöveggel, engem egy sz*rnak néz akit ki kell oktatni...

Nagyon sokszor úgy felhúz, hogy legszívesebben elküldeném a fenébe. Más is megváltozik?


2011. szept. 4. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a pasi igy hat ra, no meg most mar nagylanynak erzi magat, egy gyuruvel a kezen.
2011. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát... teljesült egy régi álma, most boldog. Miért nem ülsz le vele nyugodtan beszélgetni, ahol elmondhatnád, hogy mostanában akarva-akaratlanul sértően viselkedik.
2011. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul. Nekem is van ismerősöm, akit amióta eljegyeztek övé a világ. Messengeren facebookon és mindenhol hirdeti... persze mindenkit sz.rba vesz akinek nincs gyűrű az ujján...
2011. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom. Én befelé voltam boldog akkoriban, ami természetsen meg is látszott rajtam. Meg azonban ettől nem változtam. Beszélgess el vele, miért lett ilyen. Mi lenne, ha mégis elhagyná a pasas?!
2011. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Mennyire irígyek vagytok ti, de főleg a kérdező!
2011. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

fú, nekem is volt 1 ilyen ismerősöm. nagyszájú, de aranyos csajszi volt, néha beszéltünk.

aztán 16 évesen ment a nagy szöveg, h ő "gyűrűs menyasszony" lett... minden 2. mondata, szava az volt: a Vőlegényemmel így, meg úgy, ezt csináljuk, azt akarja stb.

mindenki menekült már előle.

jó dolog, ha v.ki boldog, de én sem mondom a csóró barátnőmnek pl. folyton, hogy á, most ennyi zsebpénzt kaptam, meg ilyen drága volt a ruhám stb. - mert van bennem annyi tapintat, h nem akarom, h rosszul érezze magát.

ebben a csajban nem volt.

na a lényeg az, hogy a világraszóló szerelem, és jegyesség 1 évig tartott.

azóta meg a lány hallgat nagyokat :D

2011. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire irígyek vagytok ti, de főleg a kérdező!"


Te meg mennyire egyszerű teremtés lehetsz, ha neked ez jön le. Téged még soha nem idegesített, ha valaki ok nélkül okoskodik? Valószínűleg te meg azt hiszed, mindenkinek a gyűrű az álma, ezért biztos mindenki féltékeny.

2011. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán irigy nem vagyok...ki minél inkább rázza a rongyot annál semmibb az egész kapcsolat...
2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

16:53 neked meg valószínűleg nincs, és nem is lesz soha!


Szerintem meg az az egyszerű teremtés aki ezt a kérdést írta , meg azok is akik erre próbálgatnak válaszolni bugyuta módon. ezt mindenki másképp éli meg, már megjegyezni is írígység , hogy hogyan! erre akartam kijukadni. Nem lep meg hogy nem értettél, a válaszodból ítélve :)

2011. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hiába támadsz, akkor is te vagy a hülye. Ha szerinted buta a kérdés, és a válaszod is semmitmondó, akkor egyáltalán minek törted magad, hogy válaszolj?

Megjegyzem, hogy házasság ellenes vagyok, de a kommenteddel csak megerősítetted, hogy te többre tartod azt, akinek gyűrű van az ujján.

2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!