Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám párja...

Mit tegyek ha anyám párja veri a kutyámat?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni az ellen ha anyám párja egy igazi nyomorék és folyamatosan ijesztgeti a kutyámat? Már lassan több éve, régebben egyszer rajtakaptam, hogy belerúg akkor leordítottam a fejét(15 éves voltam), anyám meg folyamatosan az ő pártját védi. A kutya ha meglátja egyből a helyére menekül, sajnos csak hétvégente járok haza de bele sem merek gondolni mi lehet itt a hétköznapokon, pedig egy hihetetlenül okos szelíd németjuhászról van szó :(

2020. jan. 27. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%
Először is ne tarts állatot, ha nem tudsz a hét 7 napján gondoskodni róla. Ha ennek ellenére mégis tartasz, akkor ne támadd azt, aki gondoskodik róla helyetted. Végül pedig ha szerinted nem a megfelelő módon gondoskodik a te állatodról, te pedig semmiképpen nem tudsz, akkor keress neki megfelelő új gazdát.
2020. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A nagy Levin ***** válasza:
85%

Küldd el hozzám, rugdossa meg az én kutyámat (kaukázusi), garantálom, egy életre elmegy a kedve a rugdosástól, pedig amúgy egy szelid, barátságos kutya.

De utálom az ilyen hatalmaskodó b*zikat!


Hogy ne legyek teljesen off: nincs valami rokon,ismerős, akihez el lehetne költöztetni a kutyát és ahol Te is látogathatod?

2020. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen embernek is csak eltörni a lábát! Mire fel rugdos egy másik élőlényt? Utálom én is az ilyen hatalmaskodó nyomorékokat, akik abban lelik örömüket, hogy a náluk védtelenebbeket, gyengébbeket bántalmazzák, vagy rajtuk vezetik le a feszültséget. Nálam az ilyenek kb. azzal egyenlőek, amit lehúzok a wc-n.
2020. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Kérj segítséget állatvédőktől. Ha valóban fontos neked a kutyád, akkor beleállsz ebbe a szituációba. És bele is kell.
2020. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Most mennyi idős vagy? Mert ha elmúltál 18, már nem kerestethetnek a rendőrökkel és bármikor elmehetsz, persze a kutyával együtt.


Az anyámnak nevezett szarkupacnak(aki így véd egy állatkínzót, nem fogok szebb jelzőt használni rá) megmondanám, hogy ha ennyire fontos a bré, akkor felőlem legyen, de engem többet nem lát és a mai napon számomra halott, a párjával együtt.


Nincs rokon, akinél addig lakhatnál, amíg nem végzed el a sulit és még a kutyát is tudja fogadni? Vagy jó ismerős, bárki! Mert ennek kitenni egy állatot bűn és akarva akaratlanul cinkosa vagy a helyzetnek, mert nem menekíted el szerencsétlent.


De lehet, ha még egyszer rajtakapnám, megmondanám:" Béla, még egy ilyen és elvágom a torkodat! Érthető voltam?".

2020. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
90%
Szia! Szerintem keress neki egy ideiglenes befogadót. Idi Mamit. ha már lehetőséged lesz, magadhoz veszed, de addig is jó helyen van. FB-n van sok kutyás csoport. Állatbarátok társasága stb. Ott hirdesd meg szerintem. Sok sikert nektek!
2020. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Albérletbe is lehet kutyát vinni, keress olyat, ahova engedik. A panellel sincs gond, ha suli előtt-után megfelelően foglalkozol vele.

Hogy fárasztó lesz? Naná. De ha a te kutyád, ez lenne az alap. Biztos, hogy nem hagynám otthon ilyen helyen.

2020. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer az exem kutyájába belerúgott egy srác csak úgy viccből. Az exem erre úgy megverte a fazont, hogy eltört az arccsontja. Újra kellett építeni az arcberendezését. Többet gyanítom nem rugdos állatokat.
2020. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal keress neki ideiglenes befogadót! Az egyik ismerősöm kutyája pont mostanában halt meg egy ilyen szar alak miatt. Kifutott előle az útra és elütötte az autó. Te is ezt szeretnéd?

Kapásból pár szervezet, aki ha hallja ezt a történetet befogadnák akár ideiglenesen is:

Vizslamentés, Vizsla Bárka, Szurkolók az állatkínzás ellen. Kérlek vedd fel velük a kapcsolatot facebookon és nagyon hamar találni fognak neki ideiglenes gazdát, vagy véglegeset!

Írdd meg,hogy sikerült-e!

2020. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%

Ne haragudj, de elég álszent a viselkedésed. Jössz itt a nagy szavakkal, hogy bele se mersz gondolni mi lehet a kutyáddal, meg mit tehetnél.

Nagyon egyszerű a dolog, gondoskodj a kutyádról. Az albérlet, és a panel csak kifogás. Ha igazán akarnád találnál megoldást, hogy magadhoz vedd. Elmondásod szerint egy öreg, okos és szelíd kutya. A nap nagy részét már pihenéssel töltené, de Te a napi pár óra foglalkozást nem vagy képes rá szánni.

A nevelő apád viselkedésére nyilván nincs mentség, ha tényleg bántja. De arra se, hogy Te nem foglalkozol a kutyáddal.

2020. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!