Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám párja rám van...

Nagymamám párja rám van izgulva. Nagyon kellemetlen. Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, nagypapám korán (58 évesen) meghalt rákban, és nagymamámnak lett egy új párja aztán. Ők most 70 évesek már. Pár hónapja észre vettem, hogy nagymamám párja másként néz rám. Elkezdett nekem sms-eket írogatni, hogy randizzunk meg találkozzunk, meg hogy én milyen csodálatos vagyok. Aztán mostanra már odáig fajult a dolog, hogy szexuális ajánlatokat is tett nekem. Rosszindulat nincs benne, meg nem bántott engem soha, de szegény szerencsétlen halál komolyan elképzeli, hogy ő 70 évesen tetszik nekem 28 évesnek. Mamámnak szóltam erről, de ő csak annyit reagált rá, hogy "majd rászól", meg igazság szerint mamám talán nem is hitte ezt el, és inkább letagadta magában. Lehet szólnom kéne szüleimnek is, mondjuk akkor Apám egyből felrúgná az öreget a csillagos égig.

2019. szept. 5. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Jujj de eros, en szolnek apamnak :D
2019. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Jaaaj, nekem is van egy ilyen ismerősöm, konkrétan sógorom apja. Olyan kellemetlen, de ő ráadásul taperolós is. Régebben nem tudtam kezelni a helyzetet, de megtanultam szerencsére. Az egyik, hogy kerülöm, hogy kettesben maradjak vele bármilyen helyen, ha nővérem kimegy a konyhából, megyek vele, akkor nem meri osztani a hülyeséget, a másik meg, hogy már nem tartok attól, hogy őt szégyenbe hozzam, és ezt közöltem is vele, pl. nem fogom csak halkan odalökni, hogy ne tapperoljon már, hanem jó hangosan rászólok.
2019. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát! Én szólnék apámnak.
2019. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
38%
Nehéz helyzet. Nyilván 70 évesen már nehéz párt találni, fél a mamád, hogy egyedül marad. A párjának pedig kapuzárási pánikja van.
2019. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Igenis szólj apádnak.


Nekem az akkor kb 15 éves húgomra volt rápörögve egy ilyen rokonságba beházasodott 50 éves gyökér. Hát, helyreraktam úgy hogy soha többé ne jusson eszébe ilyesmi, bár idő volt mire a zúzódásai begyógyultak. :)

2019. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
28 éves vagy. Ne apukadhoz rohanj hanem old meg magad. Felnőtt nő vagy.
2019. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsó mondatodon szakadtam.
2019. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék többet hozzájuk. Perverz öreg állat.
2019. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Én odasúgnám neki:"Figyelj tata, még egy ilyen sms, és én csavarom le a ványadt faxodat!".
2019. szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Szóljál apukádnak.A nagyinak hiába szólsz,gy látszik tényleg vagy nem hiszi el,vagy attól fél,hogy elvesziti.

Vén kujon,hogy is gondolta,hogy rászáll egy 28 éves lányra?

2019. szept. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!