Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költöznél másik városba ha...

Költöznél másik városba ha ott van saját lakásod de munkád még nincs?

Figyelt kérdés
Budapesten élek a szüleimmel, vidéken van egy lakásom ahova be szeretnék költözni. Van kb. 3-4 hónapra elegendő pénzem, ezalatt úgy tervezem találok munkát. Lehet hogy felelőtlenség így költözni de elegem van, hogy mindig másokhoz kell alkalmazkodnom, egyre rosszabb a viszony az itthoniakkal és úgy érzem így mindenkinek jobb lenne.

2020. febr. 3. 11:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%
menj de mi van ha nem talalsz munkat ?
2020. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi konkrétan előbb vettünk házat, aztán váltott a férjem munkát / én pedig kismama vagyok.. ha megyek vissza dolgozni, akkor keresek munkát/


Én elkezdeném küldeni az önéletrajzomat... és úgy költöznék

2020. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már most küldözgetjük az önéletrajzokat a párommal de max. jövőhéten már mennénk.
2020. febr. 3. 11:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én költöznék.
2020. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Én munkát keresnék előbb. Mert mi van, ha nem találsz mire elfogy a pénzed? Könyörögheted magad vissza a szüleidhez. Meg ugye az se mindegy, hol van az a lakás, mennyire van munkalehetőség abban a városban. Minden esetre ne haraggal válj el a szüleidtől, sose tudhatod mikor szorulsz újra rájuk.
2020. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék, amíg nincs valami fogalmam arról, hogy tudok-e munkát találni. Először a munkakereséssel próbálkoznék. Nagyon sokat számít, hogy mi az a vidéki város és hogy milyen munkát kerestek, van-e ott olyan lehetőség. És ha jól értem, kettőtöknek kéne munkát találni, nem egyedül költöznél.
2020. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen kettőnknek kéne de mivel alacsony a lakás fenntartási költsége ezért egyenlőre elég lenne egyikünknek. Semmiképp sem haraggal akarok elválni a szüleimtől mert szeretem őket és pont ez az egyik oka a költözésnek hogy ne romoljon tovább a viszonyunk.
2020. febr. 3. 12:02
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképpen munkát keresnék először . vidéken nem biztos hogy hamar sikerül.
2020. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Én költöznek. Ha esetleg nem sikerül munkát találni, akkor eladnam és abból vennék máshol.
2020. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én valószínűleg költöznék, mert a folytonos stressz és családi viszály csendes gyilkos. Ha mást nem is, valamilyen alkalmi, minimálbéres munkát biztosan találsz (pl. Meki), amiből lesz egy kis bevétel, utána tudsz keresni másikat. Ha tényleg van félretett pénz, a lakás költözhető állapotban van, és össze tudjátok húzni a nadrágszíjat, akkor menjetek.
2020. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!