Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottatok, majd újra...

Szakítottatok, majd újra összejöttetek, de közben volt mással-hogy dolgozható fel?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, hogy kisebb-nagyobb szünet volt a kapcsolatotokban, szakítottatok netán, és addig összejött a párod mással - hogy dolgoztad fel, mikor újra együtt voltatok? vagy te voltál-e ilyen helyezetben: megbocsátható?
2010. aug. 6. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Mi bocsátható meg? Az, hogy szakítottál, és a pasid/barátnőd meg úgy döntött, hogy nem akar egyedül maradni, ezért összejött valaki mással, majd őt otthagyva újra egymásra találtatok?

Mit kell ezen megbocsátani? Vagy ha járt veled valaki, az soha a büdös életben nem lehet senkivel, "hátha újra összejöttök"?

Ennyire önző hogy lehetsz? Már ne is haragudj...

2010. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
ha szétmentek, akkor volt mással az illető, akkor szerintem ahhoz az előző párjának semmi köze. ha meg újra összejöttek, hát összejöttek. ha nem tudja feldolgozni, hogy közben mással is volt hát ne kezdje vele újra. én sosem kértem számon a párom exbarátnőit. ez kb olyan dolog.
2010. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem járt így: Összejött egy pasival már 2-3 éve, fél évig se voltak együtt aztán a pasi dobta a nyáron. (És persze kiderült, hogy megcsalta a pasi a nővéremet.) A pasi kb. 1-2 hónapig volt azzal a csajjal, akivel csalta a tesómat, aztán karácsony körül elkezdett a pasi érdeklődni a nővérem iránt. Januárban összejöttek. Azóta együtt vannak (lassan 1,5 éve), persze vannak konfliktusok, meg veszekedések (melyik kapcsolatban nincs...) de szeretik egymást és ami a legmeglepőbb, hogy a fiú már az eljegyzésen gondolkodik. A nővérem nagyon el volt keseredve mikor elhagyta a srác, mert szerette, de amikor újra összejöttek érezte, hogy teljesen megváltozott, megkomolyodott. És persze tanult abból, hogy egy rendes tisztességes lányt nem éri meg elobni egy kis fruskáért.
2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

2 hónapja történt meg velem az eset.

3 és fél után "szétmentünk" 1 hónapra, sajnos nagyon sok vitánk volt. Azért írtam idézőjelben mert a párom ugyanúgy jött, beszéltünk, összebújva néztünk TV-t stb. De közben tudtam h érdeklődik más lány iránt. A csajjal nem történt semmi, az 1 hónap alatt 1x találkoztak, amikor átment a lány megnézni egy Barcelona meccset. Ugyanis a páromnak csak azért tetszett meg a csaj mert állítólag Barcelona drukker. -.-" Pénzes kis liba, aki szemtől szembe kis szende szűz, a háta mögött meg mindenkit kibeszél.

Én ezalatt az idő alatt 5 kg-t fogytam. Újra összejöttünk és most 2 hónap után én úgy érzem h a csalódottság miatt már nem szeretem a párom :( Ő állítólag velem akar élni és velem is tervez, de én rettegek h újra meg fogja tenni velem. Ezzel pedig pont tönkreteszem a kapcsolatomat :( Pedig mindent megtettem volna ezért a fiúért!!!

Úgy érzem h idővel sikerül majd megbocsátanom neki, de az a baj h elveszítette a bizalmam, ami miatt újból vitáink vannak. Ő állítólag elfelejtette már a másik lányt, de én nem tudom... Remélem hamarosan elérem h ne érdekeljen.

20/L

2010. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne beszélgessetek arról a harmadikról, hanem felejtsétek el mindketten.
2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. én túl tudtam rajta lépni, az bántott csak hogy biztosra tudom hoyg előbb jött össze a nővel aztánaszakított velem. de még ezen is túlléptem, viszont figylej oda h soha, soha ne hozd fel. ha megbocsájtottad akkor soha. ha nem tudod megbocsájtani akkor ne menj bele a kapcsoaltba
2010. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
együtt voltam vele 3 évig, kisebb megszakításokkal (max egy hónap), aztán most legutóbb fél évre szakítottunk, neki lett más, de újra összejöttünk és dobta. Hát nehéz, most két hete vagyunk együtt, de akárhányszor találkozunk, mindig eszembe jut a másik lány, akárhányszor hozzáérek, mindig az ugrik be, hogy vajon a másik is így ... idővel szerinte, remélem elmúlik.. :)
2010. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy negyedéves szünet volt. Mindketten voltunk mással közben, így nem okozott problémát feldolgozni. Egyszerűen nem beszélünk arról az időszakról, illetve megszakítottuk a kapcsolatot az illetőkkel.
2010. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

11:38 vagyok

Azt nem írtam oda, h nekem nehéz a dolgom, mert nem hajlandó megszakítani a lánnyal semmiféle kapcsolatot. Mármint úgy értem h nem törli ki pl a telefonszámát mondván h elfér a memóriában. Az nem érdekel ha iwiw-en ismerősei között fenn van, mert nekem is vannak fenn expasijaim... Na de az h nem törli ki a számát? Így még nehezebb elfelejtenem azt az 1 hónapot. De ő semmiféleképpen nem akar megszabadulni a telefonszámtól. Keresni nem keresi a lányt, ez tuti mert -tudom, csúnya dolog- de leellenőríztem a telefonját és az e-mailjeit. Teljesen tanácstalan vagyok :((

2010. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem én szakítottam. Reménykedem, hogy egyzser az élet összehoz megint bennünket, de közben rettegek, hogy ha mással is lesz, az a világ vége.
2010. aug. 6. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!