Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt olyan veletek, hogy...

Történt olyan veletek, hogy az esküvő előtt pár hónappal szakítottatok? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az unokatestvéreméknél.

A férj-jelölt szülei miatt, pontosabban a túlzott szülői befolyást elégelte meg.

Annyira súlyos volt a helyzet a végére, hogy valószínűleg én is így döntöttem volna. Abszolút megértette mindenki a döntését.

2011. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
12:24-nek: És azóta mi van velük?
2011. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori vőlegény azóta már a sokadik "komoly" párkapcsolatán van túl.

Az unokatestvérem férjnél van, gyerekei születtek és határtalanul boldog.

2011. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azaz m indenki elnyerte a "jutalmát"

a mama pici fiával már tele vannak a tökeim...mármint ezzel a tipussal.

2011. febr. 22. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem voltam olyan bátor, hogy esküvő előtt meghozzam ezt a döntést. Esküvő előtti éjjel az anyósom azt mondta nekem, hogy a se**em százszor különb nálad. Amikor a férjem lebukott, hogy nőnél volt, az anyósom akkor is azt mondta, hogy a fiam százszor különbet érdemel nálam, nem egy ilyen k*rvát. Természetesen a férjem akkor sem állt ki mellettem, hogy anyám fejezd be, mert ez hazugság és ez ránk tartozik. Helyette csak tőle is azt kaptam, hogy egy alkoholista, alkesz, krekkenélő, mosdatlan, repedtsarkú r*banc vagyok. Mindehhez hozzátartozik, hogy magasan képzett vagyok, nagyon ritkán iszom, kábítószert még soha nem használtam, mindig ápolt vagyok és nem csak magamra, hanem a környezetemre is. Ja, és anyósomtól a jó helyre tetted a p*csádat, sem igazán értettem, ahogyan senki sem, hiszen a szüleim igen tehetősek, az anyósom összes vagyona nem ér annyit, mint az anyum autója. De szerencsére mindennek vége. Az önbizalmamat sikerült valamelyest visszatornászni, és miután megtudták, hogy külön vagyunk rengetegen elkezdek udvarolni. Tavaly májusban megtaláltam azt a férfit, akivel szerelembe estünk első látásra. A szüleim és a testvérem nagyon szeretik őt és éppen a hétvégén mondta a papám, hogy mindig ilyen férfit képzelt mellém. (A férjemre se mondtak soha rosszat, még amikor a nőügye is kiderült, próbálták a kapcsolatunkat megmenteni.) Szóval soha nem késő és olyan boldog vagyok, mert lehet, hogy babát várok. A barátnőimnek is mindig azt szoktam mondani, hogy soha nem késő megtalálni az igazit. Sok szerencsét Kedves Kérdező. :-)
2011. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

Örülök, hogy megtaláltad a megérdemelt boldogságodat?

Megérdezthetem, hogy mennyi idős voltál, amikor elváltál?

2011. febr. 22. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, az utolsó vagyok és bocsánat, hogy csak most válaszolok. 30 éves voltam amikor teljesen a padlóra kerültem és úgy éreztem, hogy már nem bírom tovább, majd következett még egy utolsó év együtt a mindennapi cirkuszokkal (Vetélés, ideg-összeroppanás stb.) , ezután a válási herce-hurca a különéléstől számított két évig.

Mindenkinek azt szoktam mondani, hogyha házasságra készülsz, akkor biztosan érezned kell, hogy Ő az igazi. Ha a legkisebb kétely is felmerül benned, hogy mégsem, akkor inkább ne vágj bele. Előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját. :-)

2011. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!