Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor szakítottatok a barátod...

Amikor szakítottatok a barátoddal, mennyi idő után békültetek ki?

Figyelt kérdés
Persze ez a kérdés azoknak szól, akik egyáltalán kibékültek, csak nem tudtam fent normálisabban megfogalmazni. És ő keresett teged, vagy te őt?
2010. ápr. 21. 12:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 22 éves lány vagyok, ha ez számít.
2010. ápr. 21. 12:44
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
mi 3napig szoktunk csendkirályosat játszani.felváltva keressük egymást, a dologtól függ, h ki. 19.L
2010. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
soha
2010. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után jöttünk össze újra.

3,5 évig voltunk együtt.

9 éve szakítottunk.

2010. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Több mint egy évig voltunk együtt, ő szakított velem, mert elmentem egy barátnőmhöz, akivel már évek óta nem találkoztam, és meg volt beszélve hogy ott alszom. (Ha nem szakított volna ezért, akkor én vetettem volna véget neki, mert nem úgy álltak a dolgok ahogy kellett volna, de végülis ő tette meg) Ez kb. másfél éve volt. Fél évig semmit nem tudtunk egymásról, pedig egy községben lakunk. Nekem azóta lett valakim, és neki is. Fél év után telefonált, azóta folyamatosan keres, beszélünk, mintha előlről kezdük volna az ismerkedést. Nagyon megbánta, hogy otthagyott. Soha nem tudtuk egymást elfelejteni. Majd alakul, még nem tudom mi lesz. 22/L
2010. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapig se veled se nélküled voltunk.De azért taliztunk , beszéltünk.Ebből két hét volt hogy semmi. Utána kibékültünk és változtattunk. Már 5 éve együtt, ez kb a 3 évnél volt.Többször én kerestem mert én dobtam ki egy veszekedés alkalmával, ( elég csúnyán)na azért ő is sáros volt,de én tudtam legbelül hogy kibékülünk, nem rég mesélte ő is tudta hogy úgyis béke lesz.Azóta megváltozott, tunk
2010. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 év után keresett, de nem mentem vissz hozzá.
2010. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Jobban jársz, hidd el.
2010. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért békülsz ki ha egyszer szakítassz?

vagy fordítva.

GYEREKES.

2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7 év után vesztünk össze, el is költöztem tőle. 1 hónap múlva keresett, kibékültünk. Ennek 6 éve, azóta pedig megszületett első gyermekünk is.
2010. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!