Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet így összeköltözni?

Jó ötlet így összeköltözni?

Figyelt kérdés

Barátommal kicsit több,mint fél éve vagyunk együtt. Nagyon sokat vagyunk együtt,minden este szinte együtt alszunk, vagy nálunk vagy náluk. Ő az anyukájával és a tesójával él a szomszéd faluban egy hatalmas házban,én anyummal és az ő élettársával. Én idén végzek a sulival és terveztük,hogy hozzájuk költöznék,nekik 2 szintes a házuk miénk lenne a felső rész. Így célszerűbb lenne odaköltözni,mintha ő hozzánk,mert a mi házunk picike és ő is otthon dolgozik. Szerintetek korai lenne? Jó ötlet az anyósomhoz költözni?

Jelenleg nincs annyi pénzünk,hogy házat vegyünk,albérletbe pedig nem szeretnénk menni,ezért gondoltunk erre egyelőre.


2020. febr. 4. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Keress rá az anyósos kérdésekre. Intelligencia kérdése, ha mindenki normális, akkor nincs gond, de elég egyetlen apróság, amin valamelyik fél rágódni kezd.
2020. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
egyértelműen nem jó ötlet
2020. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem jó ötlet, viszont anyagilag nyilván az, de kizárólag abban az esetben, ha az anyós normális, ám ennek, a gyakorikérdéseket olvasgatva, nulla a valószínűsége.
2020. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom én ismerek pár normális anyóst azért 😁

Sokat vagyok náluk,normális tényleg. Így is szoktam segíteni akkor,amikor náluk vagyok. Jól kijövünk egymással,de hát lakva ismerszik meg az ember,ahogy mondják.

2020. febr. 4. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból mondom kérdező, remélem tényleg rendes a te anyósod, de tapasztalatból mondom, hogy nagyon más, mikor néha átmentek, akar heti pár alkalommal meg az, amikor egy házban laktok. Gondold át, mert náluk is ebből kezdődtek a viták, pedig én csak pár hétig voltam ,,rászorulva" és előtte egész jól kijöttünk egymással. Hosszas veszekedés után majdnem egy éve nem beszélünk egymással, nem járok hozzájuk, csak a barátom hozzánk.
2020. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Kezdetnek szerintem teljesen rendben van.
2020. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

"Hát nemtudom én ismerek pár normális anyóst azért"

Mellékes és érdektelen!

Az a lényeg, a TIED MILYEN.

Ha most jól kijöttök egymással és véleményed szerint később sem fog változni, -ami nagyon függ tőled is!- akkor célszerű megoldás az oda kltözés.

2020. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát kipróbálni kipróbálhatod. Legfeljebb visszaköltözöl, ha nem érzed jol magad. Tegyetek egy próbát
2020. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Az anyós tud róla,hogy mit terveztek? :). Az lehet,hogy most rendes veled,de ki tudja,mit vált ki belőle,hogy egy egész szintet el akartok foglalni. Ráadásul,te még nem is dolgozol,így azt is a fejéhez vághatja,hogy a fia tart el téged. Nekem fél év egy kicsit kevésnek tűnik. Ha oda is költözöl,a szüleid Dél beszéld meg,hogy bármikor haza mehetsz,ha esetleg nem bírod az ottani légkört.
2020. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!