Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjünk vagy maradjunk? Ha...

Menjünk vagy maradjunk? Ha hosszú előre is bocsi. Párommal 2,5 éve vagyunk együtt, én tavasszal végeztem el az egyetemet, neki még van másfél éve. A hosszú távú megélhetésünk miatt felvetődött az ötlet, hogy ki kellene költöznünk Ausztriába.

Figyelt kérdés
Viszont én úgy vagyok vele, hogy nem azért tanultam hogy takarítsak, mosogassak, vagy egy gyárban szalagmunkázzak, mert alap némettel mást úgyse tudnék csinálni. Jelenlegi munkahelyemen 250 ezret keresek, közel ennyit kapna. Mit tennétek a helyemben?

2019. okt. 30. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy hogy mi mit tennénk, néktek kell dönteni. Te nem akarsz menni, akkor ne menj
2019. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni, akkor ne menj csak más valaki kedvéért, föleg, ha ott csak aljamunkát végeznél.
2019. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Másfél év alatt tanulj meg németül jobban!
2019. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Maradnék!
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Alap nèmetnél nem kell leragadni , minél jobban beszéled a nyelvet annál több a lehetőség munka terén.

Mi Németországban élünk amit nem bántunk meg ,

👍 ha újra kezdhetném annyit változtatnèk , hogy hamarabb jönnénk pár évvel...Szerintem egy esélyt adhatsz a dolognak , legalább megpróbáljàtok ..

2019. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
250 ezer nem pénz. Annyiért nem dolgoznék. Tanuld a németet bár Magyarországon nem fogsz úgy megtanulni mint anyanyelvi környezetben. Alig fogsz érteni valamit az elején. Én mennék tanulnék és aztán a saját szakmámban helyezkednék el.
2019. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Maradnék.
2019. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Milyen diplomád van, hogy szerinted nem fogsz oda kelleni?

Nekem egy álom válna valóra Ausztriával, sokkal több mindenben jobbak a közös dolgok, mint itthon. Annyi ára van, hogy meg kell tanulni szépen a nyelvet.

2019. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
És az nem opció, hogy megtanulsz németül? Tudod ez már nem a sötét középkor. Van egy csomó netes anyag. Pár hónap alatt fel lehet hozni magad középfokra és ha meg kint lesztek, akkor fél év alatt simán olyan szintre, hogy normálisabb munkát és kapj.
2019. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Menjél mégha az elején számodra nem szimpi munkát is végeznél amit nem hiszek ,

Milyen szakott végeztél az egyetemen ?

2019. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!