Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetést kell intéznem a...

Temetést kell intéznem a kislányomnak mivel egyedül "neveltem" tudok valami megoldást esetleg részlet fizetést a temetkezési vállalatnál?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a temetkezési vállalkozóval kell megbeszélned. Nekem engedték, mikor a feleségem temettük.
2020. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Őszinte részvétem. Önkormányzatnál lehet kérni anyagi segítséget. A temetkezési vállalat nem fog részletfizetést adni.
2020. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem:(

[link]

2020. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 20:57 vagyok.

Olvasva az első válaszát, akkor ezek szerint tévedtem. Nekem a temetkezési vállalat nem adott lehetőséget részletfizetésre, de az önkormányzat adott segélyt.

2020. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Elhunyt a Kislány??? Mennyi idős volt??? Az Édesapa miért nem vett részt a kicsi "nevelésében" - ha nem túl fájdalmas a kérdés...?!


Bocsánat, hogy őszintén megdöbbentem - de nem álltam meg így ismeretlenül sem a kétségbeesést... Mély Részvétem és Együttérzésem!


Ui: talán az utánam válaszolók közül tud Valaki érdemi információval szolgálni. Adja az Ég, hogy egy temetkezési vállalkozó (mint hivatásbeli) "tévedjen" ehhez a kérdéshez!

2020. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor munkahely vagy egészségpénztár is nyújt segélyt.

Őszinte részvétem! ♥️

2020. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Fogadd őszinte részvétem!😢😢😢

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős volt a kicsi?

2020. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kislány hány éves volt.Mi tőrtént...Istenem
2021. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!