Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ma pakolásztam...

Mit csináljak? Ma pakolásztam és találtam a párom fiókjába egy eljegyzési gyűrűt.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem szánta mert már 3 éve együtt vagyunk és megemlítette hogy vacsizunk.. (szombaton). Most már biztosan nem lepődök meg... mondjam el neki?? v. maradjak kussba..? Köszönöm a válaszokat! 24L
2010. júl. 23. 14:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Most nagyon rosszul érzem magam..:'( Nem állt szándékomba kutatni.. de hát ha ilyen rendetlen.. én is sajnálom.. :( Persze hogy igent mondok neki!
2010. júl. 23. 15:29
 32/53 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se mondd el neki, ne rontsd el a meglepetését. Egyébként meg nem értem, miért kell megkövezni szegény kérdezőt. Mi simán belenyúlunk a férjemmel egymás fiókjába, ha éppen szükséges valami miatt, de mikor nem voltunk még házasok, akkor is így működött ez. Nem hiszem, hogy attól fog szuperül működni egy kapcsolat, hogy kínosan betartjuk, hogy melyik fiók, szekrény stb. kié, ez azoknak fontos annyira szerintem, akiknek titkolnivalójuk van a másik előtt.
2010. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk már magában az is gyanús, hogy étterembe viszi, főleg ha amúgy nem szokta.. Én lehet elmondanám, csak kicsit körülírva..
2010. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

szia!

léci léci meséld majd el,ha megtörtént :)

2010. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
89%
Ne csesztessük már páran a Kérdezőt, elég pech neki így is.. Már miért ne tehetne rendet a párja fiókjában is, igaza van annak, aki azt írta, hogy egy lakásban sokszor nem lehet semmit elég jól elrejteni.. A pasik pedig ebben egyébként sem olyan ügyesek.:)Természetes, hogy nem szabad elmondani. Sajnálom, hogy nem lesz meglepi, de sok boldogságot kívánok! És ha nem is azon a vacsin akarja odaadni..?:)Majd légyszi írd meg, hogy mi volt!:)
2010. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
86%

Jajmár mit kell itt izélni h minek pakolászik a párja fiókjában. Ő tuti nem rakodna össze xD

Hát ha megtaláltad megtaláltad :/ nem lehet mit tenni. Azéért lepődj meg nagyon nagyon :)

és amúgy gratulálok :)

2010. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
rendben elfogom mondani nektek!
2010. júl. 23. 16:01
 38/53 anonim ***** válasza:
86%
nézd meg a csajok háborúja című filmet :) hasonló szitu!
2010. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
81%
Először is gratulálok!Másodszor is Én sem mondanám el neki.Ne rontsd el neki a meglepijét.Harmadszor pedig hagyjátok már szegény kérdezőt.Ha össze kellett pakolni akkor össze kellett pakolni.Ezért nem kell leszúrni a kérdezőt.
2010. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
89%
néhányan olyan idióták vagytok komolyan! nektek a férjeitek elpakolnak maguk után pl zoknit, alsógatyát, meg hasonlókat? miaz h mit turkál? PAKOLT, annyira rossz indulatúak vagytok, azért mert ti nem bíztok meg a párotokban, nem kell mindenkiről azt gondolni, hogy kutakodik. Idióták vagytok, tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!