Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki több...

Ismertek olyat aki több embert gyászolt el egyszerre? Érezted ugy hogy senkit nem érdekel a gyászod?

Figyelt kérdés
Halt meg valakid akinél ugy érezted rokonaid és baråtaid semmi együttérzéssel nen voltak irántad,lesz.arják,nem érdekli őket. Volt hogy egyszerre több veszteséged volt? ( nem csak halál) ismertél olyat akinek több mindenkije halt meg rövid időn belül?
2020. febr. 13. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi szamit tovid idonek, nekem kevesebb, mint ket even belul meghalt a nagynenim es a nagymamam. Elotte par evvel pedig a kutyam es a nagypapam. Ok ketten ossze voltak nove, nagypapam nem is tudta, hogy mar nem el a draga kedvence. Ra egy honappal elment. Hidd el, en aterzem, nekem borzasztoan faj ez az uresseg. Tobb halalesetet megeltem, de nagymamam elvesztese faj leginkabb. Hozza olyan kozel alltam. Az embereknek meg vagy nincs ebben tapasztalatuk, vagy csak siman nem akarnak a rossz dolgokrol beszelni. Sajnos sok idobe telik, mig feldolgozod valakinek az elveszteset.
2020. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem nem szerencsére (koppkopp), viszont az egyik legjobb barátnőmnek 15 éves korában meghalt az apukája, rá 2 hónapra a tatája. A padtársam volt, sokszor rátört a sírás és egyszerűen nem tudtam mit tenni, mit mondani neki. Mégis mit kellett volna? Hogy "majd jobb lesz", meg "idővel elmúlik"? Ezek annyira klisék, és nyilván ő is tudta, hogy idővel könnyebb lesz. Szóval inkább úgy tettem, mint aki nem veszi észre, és utólag mondja, hogy sokkal jobb volt ez, mintha ott látványosan sajnáltam volna, meg feleslegesen beszélek.
2020. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!