Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon szégyenlem...

Nagyon nagyon szégyenlem magam. Hihetetlen lekifurdalásom van. Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
anyukám pár éve nincs már köztünk,viszont minden vágya az volt,hogy az egyetlen lánya egyetemista legyen,és legyen egy diplomája.Idén érettségiztem és lecsúsztam 3 ponttal a ponthatárról.Nagyon rosszul érzem magam.Ha van egy nyelvvizsgám már bent lennék.Azthittem elég lesz,ha emeltezek,de nem.nagyon rosszul érzem magam,Egész nap csak sírok.Tudom,hogy ott fent most szégyenkezik miattam.:'(:'(
2010. júl. 23. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ne butáskodj!:)nincs okod szégyenkezni,a jelentkezőknek csak 2/3a jutott be! és még nincs veszve semmi!ha a pótfelvételi se hoz eredményt,majd sikerül jövőre!ne félj,anyukád vágya így is teljesülhet!hosszú éveid vannak rá,h teljesítsd,hiszen még később is mehetsz egyetemre,nincs korhoz kötve!:) biztos vagyok benne,h nem szégyenkezik,hiszen nincs miért! fel a fejjel!
2010. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!