Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elfogadják a...

Normális, hogy elfogadják a pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!21 éves vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy az mennyire normális ha elfogadja az egyik szülő a gyerekétől a pénzt havonta úgy, hogy amúgy is kapnak pénzt mástól illetve mind két szülő keresete megközelítőleg fél millió forint.

Az én keresetem olyan 140-180ezer szokott lenni.

21 éves Debreceni lány vagyok.



2020. márc. 1. 20:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%

Megtehetik, én mondjuk nem csinálnám.


Ha nem tetszik, költözz el.

2020. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Én így biztos nem adnék nekik. Osszák be. Az más ha velük élsz és beszálsz a kiadásokba, ez nekem természetes. De azon felül semmire nem kötelezheznek, felnőtt vagy. Aki meg a felnevelte dumával jön arra meg csak azt tudom mondani hogy nem a gyerek kéri hogy megszülessen és a minimum, a szülő kutya kötelessége a legjobbat adni neki még felnőtt nem lesz. Ha viszonzást várnak amiért felnevelték az a legutolsó alja dolog.
2020. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%
Hogy értsük, hogy "elfogadja"? A gyerek felajánl havonta egy összeget a szülőknek? Miért teszi? Ha az enyém ajánlgatná, én is elfogadnám. Lehet, hogy nem is közölném vele a szándékomat, de összegyűjteném a számára, és szükség esetén visszaadnám autó, lakás vagy hasonló vásárlásához.
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Havi 900 ezer forintos bevétel mellett nem kérném a gyerekemtől hogy adjon a rezsibe, még akkor sem ha lakáshitel van, inkább mondanám, hogy amit nekem akar adni azt tegye félre a megtakarításához. Azért havonta ennyi pénzt elkölteni úgy, hogy hó végére kölcsön kelljen Kérni az már teljesítmény. Kaszinóznak vagy mi az istent csinálnak? Egyáltalán nem normális, ez már a pénzéhség kategória.
2020. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
51%
900 ezerben nem is értem hogy az a max 100 ezer amit adni tudsz, az kb fing a viharban... nem értem miért fontos ez nekik
2020. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyenek az adókedvezmény miatt vállalnak gyereket?

De komolyan....

2020. márc. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonymousreview60 ***** válasza:
82%
2 szülónek ma 800 ezerből meg kellene élni, nem pedig a gyerek vérét szívni, ha az 140 ezret keres. Először anyuék szokjanak le a hülyeségekről.
2020. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Tökmindegy, hogy a kérdező otthon lakik-e vagy sem, a szüleinek lakáshitele van-e vagy sem. Ha a kérdező képzésre, lakásra, kocsira tesz félre, akkor a 900 ezres bevétel mellett nekem nem lenne pofám tőle pénzt elkérni.
2020. márc. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha otthon laksz, havi szinten szállj be a rezsibe, és kész. Ha kölcsönt kérnek és megadják az sem gáz. Tehát ennyi a normális szerintem.
2020. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, hogy szerintünk normális e vagy sem. A szüleid szerint az. Ha szerinted nem, vagy simán nem tetszik, akkro nagyon egyszerűen meg lehet oldani a helyzetet: költözz el
2020. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!