Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Attam kölcsön pénzt valakinek...

Godmenxd kérdése:

Attam kölcsön pénzt valakinek hogyan tudom jogilag visszakérni ha nem akarnak fizetni, bizonyiték csak messengeren van azt elfogadják?

Figyelt kérdés
300ezret adtam végulis kölcsön és csak messengeren van rola bizonyiték hogyan tudom hivatalosan visszakérni (PL) kicsit ki használták a kedvességemet és csak igérgetnek , mostmár komolyra akarom forditani a hejzetet kérem irjameg valaki járt e már igy ( tudom hüje vagyok... ) elöre is köszönöm a válaszokat

2018. jún. 9. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


ja májusban meg még kezesnek mentél...eléggé rossz pénzügyi helyzetekbe szoktál te elég sűrűn belemászni, nem?


legalább a nevedet rejtenéd le, ha már ennyire unatkozol.

2018. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

kamusi.


Akinek ilyen zéró pénzügyi kultúrája van, annak nincs 300ezer ft-ja kölcsönadogatni másoknak. :D

2018. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A neve alapjány az arany MLM-be is belefogott, meg volt pár aranybefektetős, érmés kérdése. Meg elvileg milliárdos projektekért felel, stb. kamu hegyek, nagyon unatkozik a gyerek...
2018. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
tanulópénz..
2018. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Fizetési meghagyást lehet beadni közjegyzőnél.

Persze nem ingyen, de ha valós a sztori, akkor 300-ért érdemes kifizetni azt a pár ezret.

Aztán ha lemegy a FMH, akkor végrehajtást lehet kérni, ami megint fizetős, de onnantól kezdve le fogják vonni a fizetéséből - ha van - vagy ha van egyéb anyagi birtoka (pl kocsi), akkor aztán azt is lefoglalhatja a végrehajtó.

2018. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

"tudom hüje vagyok... "

Ezt se mi írtuk.: d

Úgy látom a nyelvtan könyvedet is kölcsön "attad" neki.

:D

2018. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!