Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Váljak el ezért?...

Mit tegyek? Váljak el ezért? Valami taktika? Megint az anyja a minden.

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején volt hasonló gond de ahogy össze költöztünk helyre jött. Megszületett a gyerek, beköltöztünk a házunkba szuper volt minden. Majd anyós újra kezdte a játszmáit. Azt mondta nem fog ide jönni mert éppen itt volt anya. Én megmondtam a férjemnek hogy csak azért mert az anyja hisztizik én nem fogok napi szinten 30 percet biciklizni a gyerekkel minden időben. Valószínűleg ezután tört ki a háború és megkaptam hogy miért van több joga az én anyámnak a gyerekhez mint az övének. Basszus anya 80km-re lakik és épp eljött az unokájához, anyósnak pedig nem mondtam hogy éppen akkor jöjjön főleg hogy előtte 2 havonta 1x ha eljött.

Tegnap nagyon felhúzott anyós mert beült kávézni, és itt firtatta hogy ha itt van anyám akkor miért én főzöm az ebédet. Ekkor szakadt a cérna végleg, kizavartam azzal hogy nem ő sz.rta a spanyol viaszt ha tud viselkedni majd jöhet addig látni sem akarom. A megjegyzéséhez még annyi hogy múlt héten ő ebédelt nálunk. Szombat este beböfögte hogy vasárnap jön ebédre. Hát tényleg ebédre ért ide tehát semmit nem segített. Ezért akadtam ki annyira. Persze most én vagyok a sz.r. Minden olyat vág férjem a fejemhez amiben biztos vagyok hogy ő magától nem mondaná.

De elegem van hogy folyton küzdenem kell hogy jó legyen. Mit tegyek?


2020. márc. 2. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A konkrét probléma hogy maximálisan kétszínű. De okosan, a háttérből irányítja a dolgokat. Volt nem egyszer hogy leültem vele beszélgetni, megkérdeztem mi a problémája velem. Azt mondta semmi. Ezután látszólag "kedvelt". A rokonoknak pedig minden utolsó embernek lehordott. A fiát úgy édesgeti magához hogy bizonyos dolgokkal bűntudatot kelt benne. Biciklivel 30 percre lakik és képes egy égő cseréjért elhívni a férjemet. Úgy hogy a kisebbik fia OTTHON LAKIK,de nem is tanul és nem is dolgozik. Férjemet elhívta pl fát vágni de olyan napon amikor tudta hogy menni készültünk az állatkertbe a gyerekkel. Férjem mondta neki hogy de hát tudod hogy menni szeretnénk, majd elmegyek másik nap. Hat az már nem jó ha 1 nappal később megy és megpukkadt. Nem ez volt az első ilyen húzása.
2020. márc. 2. 15:43
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Ez az a kérdező, aki azért is behisztizett, mert az anyósa nem biciklizett minden nap 1 órá télen, hogy főzzön nekik ebédet,mert hát most szült és anyósnak kötelessége lenne segíteni neki. Ezek után megértem, hogy miért nem kedvel az anyósod.
2020. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Téves. Anyukám segített szülés után, anyósra nem is számítottam,a kaját meg rendeltük.
2020. márc. 2. 19:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Arról úgy mégis mért nem írsz, hogy a férjed mindehhez hogy viszonyul? Ha helyrerakja az anyját, kiáll melletted, anyós többet nem jön látogatóba, együtt maradtok, ha pedig nem áll ki melletted, akkor válsz. Ilyen egyszerű.
2020. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!