Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nagyon elszúrtam?

Ezt nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés

A lényeg , hogy a nővéremmel nagyon összevesztem.. egy apróságon , de elég szemétségeket mondtam neki, meg beszéltem vele.. ennek az oka, hogy az utobbi időben nem jöttünk ki jól , nem mentem magam , de ő se ártatlan .. persze mindent rám hárít hogy minden az én hibám , és ő nem bántott meg , meg ő nem hibás semmiben. Mindenen megsértődik , és lejárat mindenki elött.. ezért van már elegem belőle , és borult ki a bili.. most elment , mert megsértődött .. Hagyjam a fenébe ? vagy tegyem jóvá ?

F/16


2010. júl. 24. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ezt nagyon elszúrtad
2010. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten elszúrtátok, elég rendesen. Ha megjön, beszéljétek meg a dolgot, lehetőleg kiabálás nélkül, persze ez rajta is múlik.
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de tragédia...menj hozzá és mondd, hogy ne haragudj, hogy kijöttem a sodromból...és utána meg beszéljétek meg. ha ő is van elég értelmes, menni fog.
2010. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez ténleg tragédia... És én nem gúnyból mondom, mint az előző. Egy testvér kapcsolat nagyon fontos! Nekem is van egy nővérem, én is szoktam vele veszekedni, de nem oylan durván. Várj egy kicsit, amíg mind a ketten megnyugodtok. De csak akkor kezdeményezz bocsánatkérést, ha látod rajta, hogy Ő is megbánta,és szeretne békülni. Mert ha nem akar, akkor még mindig úgy van vele, hogy Ő mindent prímán csinált... Pedig itt nem csak te vagy a hunyó.
2010. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) most elvileg elmegy itthonról a barátjához , annyira megsértődött... mindig is ilyen volt.. most meg rajtam szárad minden .. mindenki engem utál , én is durcáskodhatnék , de ennél a problémánál szerintem kicsit tulzás amit már csinál..
2010. júl. 24. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
El is költözik? Csak azért mert összevesztetek?
2010. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy bátyám és van mikor nálunk is valamelyikünknél úgymond kiborul a bili,és ilyenkor olyanokat mondunk egymásnak amit utólag megbánunk,ilyenkor alap,hogy aki megbántotta a másikat,azt mondja,hogy:"Ne haragudj!" Sztem Te is tegyél igy,mert az életben csak egymásra számithattok,mint 2 jó testvér,nem szabd elszúrni a testvéri kapcsolatot,legalábbis sztem!
2010. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit tömören fejtetted ki a dolgokat. Szerintem üljetek le és ŐSZINTÉN beszéljétek meg a problémáitokat. Béküljetek ki!


Sok sikert!

2010. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!