Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni apámnak,...

Szeretnék segíteni apámnak, de utálok ott éjszakázni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, és anyámmal elköltöztem egy másik helyre. Apám maradt a régi házban, de mivel túl nagy neki, eladja és ő is költözik. Megvették nemrég a házat és májusig ki kéne pakolni. Viszont 25 év szemete van még a pincében, amit egy logisztikai központ is megirigyelne, több hónap lenne kipakolni onnan mindent. Sokszor megyek hozzá, 2-3 hetente hétvégére, de rühellek ott éjszakázni. Nincs ágyam, ezért egy kényelmetlen fotelban alszom, nem tudok aludni nála. Félórákra bealszom, de egyből felkelek és megint fél-1 óráig tart, amíg találok egy kényelmes pozíciót, hogy bebambuljak. Alig alszom éjszaka. Aztán amúgy is elcsesződött a bioritmusom, és én éjszaka 3-ig szoktam számítógépezni. És amikor nála vagyok, nem tudok számítógépezni. Kb délután 4-től (akkor kelünk fel vagy addigra szerzünk erőt a pakoláshoz) 8-ig pakolunk, aztán utána egészen éjjel 3-ig nincs mit csinálnom, és halálra unom magam, hiszen ugye ott nincs számítógép. Nem tudok előbb elaludni. Utálom az éjszakákat ott, és ezért már nem is megyek le szívesen. Pedig szívesen segítenék apámnak, meg a macskámat is szeretném még látni pár utolsó alkalommal (amíg el nem költözik apa, még ott fog nála maradni, aztán elajándékozzuk szegényt). De ha csak az éjszakára kell gondolnom... Nem tudok lemenni... Mit tegyek?

#éjszaka #alvás költözés
2020. márc. 6. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem lehet kényelmetlen, ha délután 4-ig képes vagy benne aludni.

Vigyél egy gumimatracot, vagy egy polifoamot és aludj a földön!

Délután 4-8-ig az életben nem fogtok kipakolni.

Válogassátok ki amit vinni akar, a többi kacathoz hívjatok lomtalanítót, vagy béreljetek konténert, ha a településeteken nincs a szemétszállítóktól megrendelhető egyedi lomtalanítás.

2020. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hany eves vagy, de ha delutan negykor kelsz fel, akkor valoszinuleg nem jarsz mar iskolaba. Szerintem ezt fogd fel egy tuti jo idoszaknak, amikor lehetoseged van arra, hogy visszaalljon a bioritmusod a normálba. Egy-ket het kell hogy megszokd, de aztan jo lesz.


Msreszt, ha 4-kor ebredsz fel, nem eertem miert csak napi 4 orat toltesz aktivan, pakolással, miert ne pakolhatanl akar ejjel 11-ig?


Harmadik dolog, a szamitogep egy olyan drog, amire jobb nem raszokni. Az, hogy napi szinten orakat toltunk a gep mellett, attol hogy altalanos jelenseg, meg nem lesz ertelmes, kovetendo dolog is. Sokkal hasznosabban is tolthetnenk azt az idot. Pl. olvashatsz helyette. Vagy ha van laptopod, otthon ahol van neted, tolts le filmeket, aztan apukadnak nezd ejjelente. Vagy tanulhatsz is ejjelente, nyelveket, vagy barmit ami erdekel.

2020. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Itthon kelek fel hétvégéken 4 körül. Ma pl 15 órát aludtam. Amúgy egyetemre járok, hétköznap nyilván normális időben kelek fel (délután 2 körül kezdődnek az óráim, szóval olyan 11 körül kelek fel hétköznap). Ott olyan 10 körül már újra fent vagyok 2-3 óra alvással maximum, aztán olyan vagyok mint a hulla délután 4-ig. Akkor lesz erőm pakolni menni. Apám is ilyen lusta ember, ő is inkább gépezik 4-ig, addig szerzi az erőt.


Apám nélkül nem pakolhatok, mert szelektálni kell, azt egyedül nem tudok, papírok ezrei vannak leginkább, meg videotékából maradt cd-dvd-k meg számítógépek ezrei. Mivel apám 67 éves, ezért 4 óránál többet nem tud pakolni.

2020. márc. 6. 19:57
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Most nem tudsz aludni, vagy délután 4-ig alszol!?


Az nem normális, hogy nincs ágyad apukádnál, de az sem, hogy neked hajnali háromig KELL számítógépezni, utána meg négyig aludni. Se nem tanulsz, se nem dolgozol, vagy mi!?

2020. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most mondtam, egyetemista vagyok. És hétköznap minden normális. Hétvégén vagyok ilyen kicsapongó.
2020. márc. 6. 20:11
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak internetfüggő vagy annyi a baj.
2020. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Vigyél magaddal matracot amin tudsz aludni. Reggel 8-9 ébresztő és este 10-ig simán tudsz pakolaszni. Itt inkább arról van szó hogy lusta vagy.
2020. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlmagyarázni, nem érzed ott jól magad. Én sem érzem jól magam idegen helyen, idegen ágyban. Semmi gond nincs ezzel. A nagyobb gond, hogy mindösszesen napi 4 órát "dolgoztok", ez nagyon kevés, így nem igazán tudtok haladni. Vettünk mi nyaralót pár éve, tele lommal, magunk pakoltuk ki. Az elején kényelmetlen volt ott aludni, rideg volt, nem volt komfortérzet, ráadásul a sok szemét között. Reggeltől-estig dolgoztunk, takarítottunk, nyomtuk a munkát, gletteltünk, festettünk, így is hetekig tartott az egész.

Egy kis akaraterőt kell venni, neki kell állni és megcsinálni. Nincs akkora pince, amit hónapokig kéne pakolni...

22/f

2020. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Hú, de zavaros ez, amit írsz. Most akkor nincs ott számítógép, pár sorral lejjebb mégis gépek ezrei vannak, meg apád is fél napig gépezik?
2020. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!