Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért bocsájt meg...

Anyám miért bocsájt meg mindig apámnak?

Figyelt kérdés

A szüleim 20 éve házasok, de ugy gyakorlatban sehogy se, csak papíron. Nem tudom, hogy hol romlott el köztük, arra emlékszem, hogy ovis koromban is már marták egymást. Van egy bátyám és egy öcsém is, de az öcsém ő másik nőtől. Nem él velünk, de anya is tudja, hogy apától van. Az öcsém most 4 éves, de anya mintha nem történt volna semmi megbocsájtott apámnak, valamit folyton tűrte, hogy ha kedve tartja akkor ugráltassa jobbra-balra, mert különben hisztit csinált. Most 2 hónapja kapta rajta anyám egyik ismerőse apámat egy megint másik nővel, hogy hozzá járkál, de anya ismét megbocsájtott neki!! Nekem van már elegem a saját apámból, amiért így viselkedik anyával. Engem és a bátyámat sose bántott, mindig normális volt velünk (nagyjából), de nekem fáj, hogy anya rengeteg sír és szenved miatta, de mégse hagyja ott ! Miért ???

17/lány


2019. máj. 5. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Pénz miatt.

Mert fél lèpni

2019. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen nőket én sem tudom megérteni,anyám is évekig eltűrte apám hűtlenségét. Próbálj beszélni vele,kérdezd meg tőle,hogy ez neki miért éri meg? 20 év után gondolom,már nem annyira a szerelemről szól ez a dolog,inkább a magánytól félhet. Tudasd vele,hogy ha lépni merne akkor nem marad egyedül,te mellette vagy. Minden jót kívánok nektek!:)
2019. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert szereti!
2019. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos mert szereti meg mindig,fel lelni.Fel az egyedul lettol.Probalja osszetartani a csaladot ha maskepp nem legalabb igy ,es nem veszi eszre hogy nem csak neki rossz hanem nektek is.Probalkozik,szenved de fel.Probalj beszelni anyukaddal.Nem errol,masrol.Beszelgessetek,menjetek egyutt neha tekeregni tudod csajos program.Probald tarsagba huzni.Ha szerencsed van talan felnyilik a szeme.Persze ele allhatsz es szimplan megmondhatod neki hogy eleged van es azt akarod hogy vegre lepjen valamit.Ertetek ne szenvedjen,es higyje el hogy jo lessz apad nelkul is.Ha folyamatosan bantja anyukadat(lelkileg) akkor tonkre fog menni teljesen,marha nincs tonkremenve eddig is..
2019. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
fél lépni
2019. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem elég rossz még neki
2019. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy jó asszony mindent megbocsát (Jimmy szerint)
2019. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Fél a szégyentől.
2019. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó milyen szégyentől? A férjnek kéne szégyellnie magát. Ráadásul gyakori történet. De azért az ilyen helyzetekben kisebb nagyobb mértékben mindkét fél hibás. Valamit nem kap meg apuka otthon ha mindig félre megy. Kívülről csak tippelni lehet mi az: tisztelet, szeretet,megértés, vonzalom?? Fene tudja. Anyád valóban nem túl bátor. Ez van. Az ilyen típusú nőknek az egyetlen esélye ha valami csodafolytán megismerkedik valakivel és akkor talán lesz erreje lépni. Szerintem esélytelen bármilyen próbálkozás a részedről. Inkább arra figyelj, hogy felnőttként ne kövesd a példáját. Sajnos gyakori, hogy a családi példát látva a gyerekek is megismétlik a szülők hibáját, ösztönösen mert ezt szokták meg, ebben szocializálódtak. Lehet anyukáddal is ez történt. Nem könnyű neki, biztos sokat szenved apád miatt.
2019. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is a fentebbiek véleményét osztom. Szerintem az ilyen típusú nő fél lépni, fél, hogy nem találna újra társat. Vagy esetleg belefásult már az egész párkapcsolat dologba és kedve, motivációja sincs újra kezdeni. Hitegeti magát, hogy más pasival sem lenne sokkal jobb. Próbálja a pozitívumokra emlékeztetni magát, hogy hát igen, megcsal, de legalább hazaadja a pénzt, de legalább van egy szép, közös házunk, itt vannak a gyerekek...

Saját családomban előforduló példákra hivatkoztam most.

2019. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!