Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomék a kiskutyáimat...

Anyósomék a kiskutyáimat gyűlölik, és ezt folyton hangoztatják is amikor itt vannak, nem értem miért?

Figyelt kérdés
(a hátam mögött a gyereket oltogatják). Fújjolnak...stb. Pedig nem csinálnak semmi rosszat, két pici szoba kutyus, én imádom őket, a saját családommal együtt. A múltkor a sógorom addig addig csinálta a műsort, míg ki lett innen dobva, azóta anyósék is megvannak sértődve, nem beszélnek velünk, nem jönnek erre sem. Nekem mondjuk nem hiányzik egyik fél sem, de milyen dolog, hogy más lakásában ezt csinálom? Ha nem tetszik valami, legfeljebb nem megyek oda, ha meg odamegyek elfogadom ami van. Nekem sem tetszett náluk nagyon sok minden, de egyszer sem szóltam be.
2010. júl. 25. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
19:47-es. Én is így vagyok ezzel! Nekem nem hiányoznak, de még a saját fiának sem! Mellesleg a kutyáimnak sokkal több eszük van mint nekik együtt véve, ez is igaz!
2010. júl. 25. 20:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Más lakását kritizálni nagyon illetlen dolog. Az életétekbe beleszólni pedig nincs joga.


Ha az zavarja, hogy a kutya a közelében van (fél tölük, allergiás stb), akkor azt lehet normálisan közölni, akkor viszont úgy illik, hogy elzárd a kutyákat, hogy ne zavarják a vendéket.


Egyébként pedig kritizálni ne jöjjön át, ezt megmondhatod. Mintahogy azt is, hogy a kutyák tiszták, a lakás tiszta, ha zavarja, amig ott vannak (pár óra), addig elzárod a kutyákat, ennél többet nem vagy hajlandó tenni. Ha nem tetszik, nem kell jönni.

2010. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!