Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felvennétek 4 millás...

Ti felvennétek 4 millás személyi hitelt új kocsira?

Figyelt kérdés
Férjem akarja rámerőltetni. Én nem merem bevállalni. Van két kocsink az egyiket akarja lecserélni. 4 milla hiteles kocsira.
2020. márc. 12. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 Kata 26 válasza:
73%
Megkérdezhetem milyen autóról van szó?
2020. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, a férjednek feltűnt-e, hogy a nyakunkon egy újabb válság.? Ilyenkor hitelt felvenni arra, amire nem muszáj: felelőtlenség.
2020. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
72%
Válság ide, válság oda, alapból nem veszünk fel akkor hitelt, ha azt a körülmények megváltozásakor nem tudjuk majd fizetni.
2020. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
94%
Én a férjed cserélném le ilyen ötletek után. Rám ne erőltesse rám a biztos anyagi csődöt. Ha nem fejezné be ezt a baromságot, akkor következő nap már indítanám is a válást. Nincs az a házasság, ami megérné azt, hogy romba döntsem magam anyagilag az ő nagyzolási mániája miatt.A volt férjem is belebukott tizenéve a 4 milliós új autóba, mert csak a magamutogatás volt a fontos számára, de lakása az nem volt, csak az aktuális puna fogadta be a rendszeres szex miatt. Arra nem gondolt a hülye, hogy hosszútávon nehéz lesz a törlesztőket fizetni. Éss tessék, elvették a kocsit, és még ma is nyögi a semmiért az akkori hitelt. De autó az már nincs a segge alatt azóta sem, mert így nem tud semmilyet sem venni.Érdemes volt neki? Nem. Nyugodtan mutasd meg neki ezt a választ is,hátha megjön a maradék józan esze.
2020. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
83%
Gazdasági válság jön, a vírusizé miatt napokra vagyunk attól, hogy a kamionforgalmat is korlátozzák, akkor aztán még bevételetek se lesz úgy. Jól teszed, hogy nem hagyod a férjednek ezt a hülyeséget. Nyilván csak villogni akar a haverok előtt, hogy mekkora ász kocsitok van. Gyerekes.
2020. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
90%
Azért csak óvatosan jegyzem meg, hogy ha nem keresel annyit, hogy egyedül fizetni tudd a törlesztőt, akkor nem fogsz 4millió hitelt kapni, tehát tárgytalan a vita.
2020. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos sok ember van aki nem hajlandó belátni higy mik a határai. Neked kell józannak maradni. Pláne ha gyermeketek van.
2020. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Mind1. Én nem megyek bele. Sajnos a félrerakás nem az erőssége. A családja hitelt hitelre halmozott és jelenleg albérletbe laknak mert mindent elvesztettek. De ezt látta mindig hitel hitel... de az emberek nem tanulnak a hibákból.
2020. márc. 13. 14:55
 59/62 anonim ***** válasza:
Vettem fel, sajna nem tetszett a kocsi, lemondtam, de a maffiák jöttek és kérik a házam.
2020. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nincs penzed uj autora, akkor nem engedheted meg magadnak.

1b. Ha hitelt kell felvenned, akkor nincs penzed ra.

1c. Ha nem marad tartalekod utana, akkor nincs penzed ra.

2. Ha nincs penzed: Egy 4-5 eves auto a felebe kerul, sokkal kevesebbet buksz rajta utana is, es meg legalabb 10 evig batran hasznalhato.

3. Villogni egy autoval, amit ugy vettel, higy nem volt ra penzed olyan, mint zoknit dugni a nadragodba: szanalmas.

2020. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!