Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lettem 17éves, és 5hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lettem 17éves, és 5hónapja van egy barátom. Megkérdeztem anyukámat hogy itt aludhat-e csak ma, mert amúgy nem engedi meg. De most se engedte:S mért nem engedi meg? Pedig sejti hogy szexelünk

Figyelt kérdés
nem mondott semmit csak azt hogy nem
2010. jún. 13. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem csak fél, hogy hangosak lennétek. Más ésszerű ötletem nincs, ha úgyis sejti, hogy szexeltek. Amúgy szerintem ebben a korban természetes egy kapcsolatban az ilyen. Beszéljétek meg, hogy pontosan miért nem.

19/l

2010. jún. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van bizalmon alapuló kapcsolatod anyukáddal, akkor még ha nem is örül neki, legjobban azzal jársz, hogy nyíltan felvállalod előtte, hogy ebben az értelemben már felnőttél. Szexelsz a pároddal, és életed hátralevő részére is így tervezed. Nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy mit szeretne. Ha otthon csinálnátok vagy a parkolóban, erdő szélén, stb. Persze külön kérdés, hogy milyen viszonyban van a barátoddal. Ha utálja, az nehezíti a dolgot.
2010. jún. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Boldog szülinapot!

az ottalvásd ne erőltesd, idővel majd megengedik, ha látják, hogy "komoly".

mi 1 evig voltunk együtt a barátommal, és 2x aludt nálunk összesen, de csak azért, mert buliztunk...

ja, külön szobában...:D

2010. jún. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot, nekem is ma van ^^!!


Kérdezz rá, hogy mért nem.

2010. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéltél anyukáddal? Mondott valami rendes indokot?
2010. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,azt mondta hogy itt lakik pár utcával arrébb és akkor minek itt aludnia,meg hogy még csak fél éve vagyunk együtt minek sietjük el a dolgot.
2010. jún. 14. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, ő mennyi idő múlva tartaná normálisnak? (Ami már most is az lenne...)
2010. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem. Anyukád próbál mellébeszélni. Itt egy olyan ponthoz jutottál, amiből nem engedhetsz. Teljesen nyilvánvaló számára is, csak nem akarja elfogadni a gondolatot, hogy szexelni akartok. Legjobban teszed, ha egyenesen fogalmazol, és megmondod neki, hogy már rég nem aktuális a "minek elsietni" kérdés.
2010. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!