Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá apumat hogy...

Hogyan vegyem rá apumat hogy megengedje hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
Apumat egyszerűen nem tudom rávenni...de nem értem hogy miért! fél éve volt egy másfél éves kapcsolatom,a hétvégén mindig itt aludt. aztán most a mostani barátomnak nem engedi meg.. akárhányszor felhozom ideges lesz és mondja h itt nem alszik,de nem tud értelmes indokot adni...Talán azért nem engedi mert cső szerű a házunk és ha wc-re kell mennünk át kell menni az ő szobájukon ahol alszanak..megértem hogy ez zavarja ,de akkor egy éven át miért engedte meg a volt barátomnak? kérdeztem is hogy akkor neki miért engedte meg, azt mondta hogy azt se engedte csak jöttünk mindig és nem kérdeztük... kérdeztem én,csak anyát...ő megengedte és most is megengedné csak apum..... de nem tudom hogyan vegyem rá hogy csendbe leszünk nem zavar semmit stb....proba éjszakát is mondtam neki hogy csak nézze meg hogy csendbe vagyunk,de nem...amikor egyedül vagyok itthon hangosabb vagyok mintha itt lenne a barátom!!nekünk fontos az hogy együtt aludjunk,eddig nála aludtunk fél éven át de már ott nem lehet (külön történet) és megszoktuk hogy együtt vagyunk minden este és most hogy nem alszunk együtt jött a veszekedés.. megváltozott pár dolog! nem mondom hogy ez tartja össze a kapcsolatunkat,de csak jobb lenne sok párnak ha elaludhatna valaki karjaiban és reggel csókkal ébressze.... SOS!!!!
2010. júl. 25. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Hány évesek vagytok? És jól látod azt, hogy valami baj van, ha veszekedtek mikor nem tudtok együtt aludni. Ez így nem normális. Ne ezzel akard megoldani a problémát!
2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor hogyan tudnám máshogy megoldani?:) 17évesek vagyunk..
2010. júl. 25. 23:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbáltál már nyugodt körülméynek között, higadtan beszélni az apukáddal?
2010. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha a barátod minden este ott aludna, akkor nem csodálom, hogy nem akarja engedni. Nem haltok bele, ha nem alszotok együtt.
2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kössetek kompromisszumot.

elégedj meg vele, hogy hetente 1-szer alszik ott, vagy 2-szer, de nem állandóan!

ti külön család vagytok, nincs ott keresnivalója egy számára idegennek.

azzal elnyerheted a kegyét, ha megígérsz neki valami számára fontosat, és be is tartod persze. (pl. javítasz a jegyeiden, ha szükséges)

2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudod, hogy máshogy lehetne megoldani a problémát, mint hogy együtt alszotok? Akkor elmondom: Beszéljetek róla! Mondjátok el egymásnak, hogy mi az a mi nem tetszik a másikban, a kapcsolatban, mit szeretnétek másképp csinálni. Tudom, ez közhely, de tapasztalatból tudom, hogy ha menthető a kapcsolat, akkor beválik a módszer.
2010. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen próbáltam már nyugodt körülmények között beszélni vele, sőt akkor beszéltem vele amikor láttam rajta hogy jó kedve van. még azt is figyelembe vettem hogy ne akkor kérdezzem meg amikor focit néz vagy forma1-et, mert akkor ő csak les előre :D
2010. júl. 25. 23:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért nem engedi meg, mert baromira nincs kedve hozzá, hogy mindig az épp aktuális barátoddal járjatok át rajta retyóra vagy akárhova.


Nekem anno anyám azt mondta, hogy jó, akkor innentől majd azt mutassam be neki, akihez hozzámegyek és gyereket szülök neki, mert nem akarja az összes pasimat sajnálni, mikor szakítunk. És én mégcsak nem is kellett keresztül sétáljak velük a szobájukon!


Ne haragudj, de csodálom, hogy az elsőt megengedte, mikor rajtuk keresztül kell mászkálnotok. Mégis egy vadidegen!

2010. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem már az sem semmi, hogy 17évesen minden nap a barátodnál aludhatsz. Amúgy megértem, h őt zavarná, ha minden este átmászkálnátok rajta. Én sem venném jó néven ha minden nap átjáróház lenne a lakásunk.
2010. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de épp ezaz h nem mászkáltunk át akkor sem és most se mászkálnánk...mind1 nem értitek amúgy...
2010. júl. 25. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!