Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá apumat hogy...

Hogyan vegyem rá apumat hogy megengedje hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
Apumat egyszerűen nem tudom rávenni...de nem értem hogy miért! fél éve volt egy másfél éves kapcsolatom,a hétvégén mindig itt aludt. aztán most a mostani barátomnak nem engedi meg.. akárhányszor felhozom ideges lesz és mondja h itt nem alszik,de nem tud értelmes indokot adni...Talán azért nem engedi mert cső szerű a házunk és ha wc-re kell mennünk át kell menni az ő szobájukon ahol alszanak..megértem hogy ez zavarja ,de akkor egy éven át miért engedte meg a volt barátomnak? kérdeztem is hogy akkor neki miért engedte meg, azt mondta hogy azt se engedte csak jöttünk mindig és nem kérdeztük... kérdeztem én,csak anyát...ő megengedte és most is megengedné csak apum..... de nem tudom hogyan vegyem rá hogy csendbe leszünk nem zavar semmit stb....proba éjszakát is mondtam neki hogy csak nézze meg hogy csendbe vagyunk,de nem...amikor egyedül vagyok itthon hangosabb vagyok mintha itt lenne a barátom!!nekünk fontos az hogy együtt aludjunk,eddig nála aludtunk fél éven át de már ott nem lehet (külön történet) és megszoktuk hogy együtt vagyunk minden este és most hogy nem alszunk együtt jött a veszekedés.. megváltozott pár dolog! nem mondom hogy ez tartja össze a kapcsolatunkat,de csak jobb lenne sok párnak ha elaludhatna valaki karjaiban és reggel csókkal ébressze.... SOS!!!!
2010. júl. 25. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Zsíííír végre még egy ember akiknek ilyen idegesítően felépített házuk van(Y)
2010. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
MIt nem értünk? 17 éves vagy. Örülj neki, hogy az előző barátodat odaengedték. Főleg, ha van rá esély, hogy át kell menni rajtuk, mert másként nem megoldható. Most félév után már másikat hoznál. Majd ha elköltözöl azt altatsz az ágyadban, akit tetszik, senkit nem fogsz zavarni.
2010. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Nézd, én már 20 elmúltam és még otthon lakom, de nekem sem engedi meg apum hogy itt aludjon a barátom, pedig már majdnem 4 éve együtt vagyunk. Még hétvégén sem, nemhogy minden nap. A szobájukon való átmászkálás egy dolog, de gondolom nem akarnak egy idegennel osztozni reggel a fürdőszobán, meg még egy személyt etetni, mert akkor már nálatok is reggelizne/vacsorázna. Szerintem ez teljesen érthető.
2010. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
denemértitek ?? előző barátja simán ott aludhatott. sztem kérdezz rá apudnál h van e vmi baja a mostani barátoddal mert hogy a régit engedte. vagy h mi változott. és ha nemtud normális indokot mondani akkor mond neki h nincsnormális indokod szoval nincs ami visszatarthatná a barátod. ja és anyud megengedi? mert akkor kérd meg őt aztán mondd apudnak h anyu megengedte:D vagy vmi iesmi:D 16l
2010. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
01.29 De értjük bazeg! Az előző barátját megengedték, bár tök szar az elosztás, de voltak olyan jó fejek, hogy szegény lány hadd örüljön. Erre beújít egy másik pasit. A szülők meg fellélegeznek annyiból, hogy végre tuti egy vadidegen sem megy budira a hálószobájukon keresztül. És akkor most kitalálja, hogy ja izé ott nem aludhatunk, most hadd aludjon ő is itt. És akkor apuka azt gondolja, hogy most évekig az összes pasija itt fog aludni? Ráadásul az én szobámon fog keresztül menni? na azt már nem.
2010. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és amúgymeg elvileg az apuka nem engedte meg, csak kérdezés nélkül beállítottak. Utána meg már gondolom nem akart veszekedni.
2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!