Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az orvos anyukák?

Milyenek az orvos anyukák?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mint a többi anyuka. Néha kicsit határozottabban terelik a gyerekeiket a tanulás terén.
2020. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon gondoskodóak :D
2020. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Attól hogy orvos, még lehet engedékeny, szigorú, vagy olyan is aki lesza.rja a gyerekét.
2020. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem attól függ hogy orvos e valaki vagy nem.
2020. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én takarítok,a kertet csinálom, autót javítok stb
2020. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám orvos. Pont olyan, mint más anyukák :) Az egyetlen különbség, hogy nagyon elhivatott. Nem akart soha túl sokáig otthon ülni, dolgozni akart, így mindhárman voltunk bölcsisek, semmi kárát nem láttuk. A harmadik gyerek után egyszer volt egy fél év, amikor kipróbálta a főállású anyaságot, mikor a húgom is ovis lett. Tiszta szívből utálta, az járt a fejében, hogy de hát én orvos vagyok, mit keresek én itthon takarítgatva meg főzőcskézve?? Fél év után visszament dolgozni, ő így volt boldog. Mindig is kiegyensúlyozott család voltunk. Amikor ügyelt, apukám volt velünk, imádtuk minden percét.
2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!