Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy anyukám ne nagyon hozza haza a munkahelyi problémáit?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert mióta anya munkába állt itthon másról sem tud beszélni..most már azt sem kérdezi meg csak nagynéha hogy mi van velem/velünk...lécci segítsetek ha tudtok
2008. nov. 21. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki frissen áll munkába, az ilyen. Nem tudom, mennyi idős vagy, de ha már középiskolás, akkor megkérdezem: amikor te elkezdted a középsulit, te miről meséltél otthon? Új élmény, új emberek, új problémák, szerintem ez természetes. Főleg ha eddig nem dolgozott. Inkább beszélgess vele, nyilván azt szeretné. Én imádtam anyukámmal ilyen dolgokról beszélgetni, sajnos mióta külön költöztem már csak ritkán van alkalmunk ezeket megvitatni. De amúgy szerintem ha végighallgatod, akkor utána rátérhetsz, hogy veled mi történt egész nap.
2008. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!