Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bonyolult családi...

Van egy bonyolult családi problémám. Mit tegyek? Lent több.

Figyelt kérdés

Szóval, nekem a szüleim elváltak és mi anyukámmal lakunk. Van egy legjobb barátnőm, akivel sokat szoktam találkozni. Nem rég az ő apukája és az én apukám összevesztek azon, hogy az apukám meg a bff-em anyukája összejöttek (nem laknak együtt, csak randizgatnak). Az bff-em apukája ezért nagyon megharagudott, és látni se akart minket. Úgy volt, hogy válnak de nem. Anyukám beszélt a bff-em apukájával, hogy mi nem tehetünk róla, és ne szakítsa meg a mi barátságunkat ezért. Én eddig ezeket nem tudtam, ma mondta el nekem anya. A bff-em még nem tudja, de nem mondják el neki.

Anya azt mondta ha elmondom bárkinek az nagyon nagyon rossz lesz és nem bízik meg bennem.

Szerintetek mit tegyek, száljak le erről, vagy próbáljam megbeszélni apukámmal?

Köszi előre is a válaszokat!



2020. márc. 31. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi az a bff?
2020. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
na, ő se lesz sokáig a bff-ed :D
2020. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De, mert mi nem tehetünk róla. Úgyse jön szerintem össze az ő anyukája meg az én apukám. Meg ő még nem tudja
2020. márc. 31. 21:44
 4/13 A kérdező kommentje:

B=best F=friends F=forever

Magyarul=legjobb barátok örökké

2020. márc. 31. 21:45
 5/13 Thispain ***** válasza:
sbff.
2020. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Napi kamu?
2020. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, ilyen helyzetben vagyok
2020. márc. 31. 22:35
 8/13 Bellatrix:3 ***** válasza:
Nálunk is volt/van hasonló helyzet és ha tetszik ha nem fenn áll a dolog még ma is. Én elmondtam a csajnak elvégre kb születésemtől fogva ismerem azóta is nagyon jóban vagyunk. Őt rosszúl érintette, hogy nem évékkel azelőtt szóltam hiszen joga volt tudni róla. Nekem is mondta anyám, hogy ne mondjam el stb. De rosszabb lett volna ha még most sem lenne róla fogalma sem. Az élet megy tovább.
2020. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, még a barátnőd?
2020. ápr. 1. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnődnek is joga van tudni, esetleg tudna beszélni az apjával, hiszen ő kezdett emiatt balhézni.

Ha alapból is el akartak válni, akkor miért zavarja ez egyáltalán?

2020. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!