Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal szerintetek meg...

Párommal szerintetek meg javulhat a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdekelne más vélemény is mert teljesen tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Párommal van egy közös házunk illetve 2gyerek amiböl egy sajátja van. Viszont mint egyik kapcsolat se zökkenö mentes. De sokszor nem merek mondani semmit mert ordibál velem én itthon vagyok a gyerekekkel és mindig azt mondja ö dolgozik ö megteheti hogy folyton fekszik. De néha azért besegit a gyerekekkel. Viszont ha veszekszünk mindig hozzám vágja hogy menjek vissza szüleimhez írjuk össze kinek mi azt váljunk el nyugodt körülmények között. De ezzel ha úgy döntenék a fiammal szurnék ki mivel ö nem saját, mit mondanék neki ha csak a húgát viszi el öt nem stb? Meg hogy pénzéhes dög vagyok mert sportolok semmit nem veszek magamnak csak a gyerekeknek és a pénzen is vitatkozik velem hogy nekem nincs közöm hozzá hogy mit vesz magának mert ö dolgozik meg érte. Az a baj hogy sokszor van az hogy elöbb cselekszik utánna kér bocsánatot de elötte már a lelki világom a belegázolt így a padlás tele van azzal hogy neharagudj. A másik hogy minden gondunkal az anyjához megy a szexuális életünket is elmondta az anyjának ha veszekszünk vagy felhivja vagy vemegy hozzá azt itthon vagyok hagyva a gyerekekkel.. De ezt még írhatnám tovább de nagyon hosszú lenne.. Szerintetek mi lenne a helyes mert én már nemtudom.
2020. ápr. 1. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egyre romlani fog csak.
2020. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd nekem kérlek? Tény és való hogy sokszor lett ez beszélve ugyan ha nem olyan hangsúlyba mondom vagy nem tetszik neki ordibál velem.. Azt meg csak szerencsére csak mondogatja hogy meg ver. Mondta hogy nem tenne ilyet. Csak a szája nagy.. De a gyerekeket is néznem kell föleg amelyik nem a sajátja. Mit mondanék neki még kicsi a vér szerinti apja elmondott róla. Nem egyszerü..és nem tudom mit csináljak csak pörög az agyam
2020. ápr. 1. 18:15
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Tehát van 2 gyereked, az egyik a párodtól, a másik mástól.

A ház közös, te nem dolgozol.

Házasok vagytok vagy csak együtt éltek?

Mert váláskor ez nagyon nem mindegy.

De menjünk sorban:

Válás esetén " ha úgy döntenék a fiammal szurnék ki mivel ö nem saját, mit mondanék neki ha csak a húgát viszi el öt nem stb?"

Nyilván a fiadat sem a gólya hozta, őt meg majd elviszi a saját apja. Vagy ha nem viszi, ezen a címen nehogy már ne merj elválni!

Ha házasok vagytok, minden közös szerzemény, még ha valaki nem is dolgozik. Így mondja ki a törvény, ha tetszik valakinek, ha nem.

Ha nem vagytok házasok, de a fél ház a tiéd, akkor csak annyin lehet osztozni, de az is több a semminél!


Nem tudom, hogy te milyen vagy, hogy nem tudod mit kellene lépned!

Elmondom neked, hogy én biztos elválnék, mert egy ilyen idióta zsarnokkal nem tudnék együtt élni.

Neked is ezt kellene tenned, de te tudod!

2020. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok csak közös a ház. Én gyesen vagyok most azért nem dolgozok. Mert a párom nem akarta hogy bölcsis legyen a lányunk.. Ezért van az hogy ide vágja hogy mert ö dolgozik én itthon vagyok ráérek. Ma is volt egy vitánk az adopénzböl mert mondtam neki hogy ez a gyerekeké azt kiborult mert mondtam neki vegyen le pénzt róla mert a gyerekek akarok hintát.. Nem is költök magamra csak a gyerekekre és pénz éhes dög vagyok.. Igaz rájött hogy hibás de elötte már meg bántott.. És már elbögtem magam nem tudtam tartani.. Föleg hogy megint a gyerekek elött ordibált velem. Mert más lenne ha magamra költeném és kiakad de a gyerekekre
2020. ápr. 1. 18:28
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Te miért alázkodsz meg előtte, és ő miért akar mindenáron elnyomni téged? Régen milyen volt, mióta és miért lett ilyen? A ház hogy lett közös, ha ennyire semmibe néz téged? Ha válni akarsz, elválsz, a gyerekek túl fogják élni. Inkább legyenek külön a szülők, mint hogy ezt kelljen végignézniük/hallgatniuk. Amiket írsz, az alapján egy alkoholista. Azok rúgnak bele az emberbe, aztán bocsánatot kérnek, mikor kitisztul az agyuk. Le kéne ülnötök beszélgetni, de ahogy írtad, ő már felvázolta, hogy el kéne válnotok, csak a gyerekek miatt ne maradj vele. Félő, ha új életet kezdesz, ugyanígy hagyod magad elnyomni, mert most se csinálsz semmit ellene. Dolgozhatnál, ha akarnál!
2020. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az a baj túl lelkis vagyok..sokáig tudom sajnos türni hogy bántanak lelkileg.. Az anyósom is mindig azt mondja hogy felnött nö vagy nem a saját lelkivilágommal kellene foglalkoznom hanem a gyerekre is gondolni.. Mintha nem ezt csinálnám nap mint nap.. Én vagyok a fö tulaj ö csak társ ha én nem tudnék fizetni legyen kitöl vonni. Azt mondja szeret de akkor miért küldene el mindig.
2020. ápr. 1. 18:43
 7/20 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy annyira anyás is hogy mindenbe bele avatja vele beszéli meg de hiába mondom hogy ez zavar sunyiba csinálja akkor.. Mert volt már rá alkalom hogy belehazudott az arcomba
2020. ápr. 1. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Keress munkát és ne hagyd, hoyg "eltartott" legyél, mert egyre jobban le fog nyomni.

Ha neki nem tetszik, hogy nem dolgozol, akkor fizessen egy babysittert, aki egész nap a gyerekekkel van, meg egy háztartásvezetöt, aki megcsinál otthon minden munkát, te meg járj munkába.

Akkor rá fog jönni, hoyg nem ingyen vagy otthon, hanem ezeket a kiadásokat megspórolod, az lenne a jogos, ha a babysitter meg hátvezetö fizetését odaadná neked.


Ennek a kapcsolatnak semmi jövöje sincs, egyre rosszabb lesz, minden önbizalmadat el fogja venni, és egyre agresszívabb lesz veled szemben.

A helyedben fognám magam, lekezdenék munkát keresni és utána lelépni a gyerekekkel.

Töle kérheted a ház fele árát, a gyerektartást, illetve az együttélés alatt szerzett tárgyak egy részét, illetve az adóból félretett pénz felét.

Az adókezdvezmény attól kezdve neked jár, illetve emelt családi pótlékok kapsz, szóval annyira nem leszel nullán anyagilag sem.

Emellett föleg a lányodnak nem mutatsz rossz példát azzal, hoyg egy bántalmazó kapcsolatban maradsz, ö is ilyenben nö fel és komoly lelki sérüléseket szerez emiatt.

2020. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

"De a gyerekeket is néznem kell föleg amelyik nem a sajátja. Mit mondanék neki még kicsi a vér szerinti apja elmondott róla"


Ez mit akar jelenteni? A vér szerint apa CSAK AKKOR tud lemondani a gyerekröl, ha MÁS VALAKI örökbefogadja!

HAcsak a párod nem tette meg - ami valószínütlen, mert ehhez házasoknak kellene lennetek -, akkor az eredeti apának fizetni kell a gyerek után gyerektartást.

2020. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kapcsolat már aligha lesz jobb.
2020. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!