Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal szerintetek meg...

Párommal szerintetek meg javulhat a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érdekelne más vélemény is mert teljesen tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Párommal van egy közös házunk illetve 2gyerek amiböl egy sajátja van. Viszont mint egyik kapcsolat se zökkenö mentes. De sokszor nem merek mondani semmit mert ordibál velem én itthon vagyok a gyerekekkel és mindig azt mondja ö dolgozik ö megteheti hogy folyton fekszik. De néha azért besegit a gyerekekkel. Viszont ha veszekszünk mindig hozzám vágja hogy menjek vissza szüleimhez írjuk össze kinek mi azt váljunk el nyugodt körülmények között. De ezzel ha úgy döntenék a fiammal szurnék ki mivel ö nem saját, mit mondanék neki ha csak a húgát viszi el öt nem stb? Meg hogy pénzéhes dög vagyok mert sportolok semmit nem veszek magamnak csak a gyerekeknek és a pénzen is vitatkozik velem hogy nekem nincs közöm hozzá hogy mit vesz magának mert ö dolgozik meg érte. Az a baj hogy sokszor van az hogy elöbb cselekszik utánna kér bocsánatot de elötte már a lelki világom a belegázolt így a padlás tele van azzal hogy neharagudj. A másik hogy minden gondunkal az anyjához megy a szexuális életünket is elmondta az anyjának ha veszekszünk vagy felhivja vagy vemegy hozzá azt itthon vagyok hagyva a gyerekekkel.. De ezt még írhatnám tovább de nagyon hosszú lenne.. Szerintetek mi lenne a helyes mert én már nemtudom.
2020. ápr. 1. 17:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen ez egy másik sztori a fiam apja azóta megházasodott másik gyerek.. A fiamat nagyon tönkre tette lelkileg mert havonta 1x jött hozzá és akkor se vele foglalkozott hanem tesómmal.. Igy felajánlottam neki hogy vagy normálisan jön a fiához és fizeti a tartást vagy soha többet ne keresse.. Mert én voltam ott vele mikor a lépcsö tetején sírt az apja végett.. És azt választotta hogy nem érdekli.. De így eltünt az életéböl.. Én leszarom a pénzt csak a gyereket ne bántsa.. De a mostani párom szerint pénzéhes vagyok holott elmondtam erröl is hogy ne sérüljön
2020. ápr. 1. 19:11
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan tudod a választ! Szenvedni akarsz vagy nem? Ha azt akarsz, hát egészségedre. Ha nem akarsz, akkor meg lépsz. A gyerekkel ne takarózz, neki normális anyára van szüksége, nem bántalmazó kapcsolatban felnőni. Fontosabb neki a biztonságos élete, mint hogy mindennap lássa a félhúgát.
2020. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd ott és menj el dolgozni, hiszen van két gyereked, akiket el kell tartani. Anyud biztosan befogad két kisgyerekkel, ő meg hátha talál valakit, aki eltűri a rigolyás természetét.
2020. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha eddig nem tudtad, elárulom, hogy bántalmazó kapcsolatban élsz. És nem, nem lesz jobb, csak rosszabb. Ha eddig még nem ütött meg, akkor csak idő kérdése. Szóval menj el, állj a saját lábadra minél hamarabb, amint csak lehetséges!
2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez csak rosszabb lesz.

Te egy odaadó anya vagy, ő meg felró Neked mindent csak.

Ne tűrj el neki mindent, ezek után jön majd a pofon hidd el.

Ezekre nincs bocsánat.


21/N

2020. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Azzal nagy hülyeséget csinálsz, hogy azt mondod, leszarod a pénzt. Figyelj! Neked meg a gyereknek nem is kell találkozni a gyerektartás miatt az apával. Szépen igényeld, és majd utalja, vagy a postás házhoz viszi neked. Ez nem indok arra, hogy ne fizessen a gyermekére, mert a gyerek sír utána. A gyereknek nem is kell tudnia honnan van az a pénz. Te csak költsd rá, és ennyi.

A kérdésre pedig a válaszom, hogy mutasd meg neki, hogy te is talpra tudsz állni. Most nyeregben érzi magát, mert te otthon vagy. Megkérdezted már tőle, hogy elmenne e helyetted gyesre? Te nem a seggedet véred otthon, hanem a gyerekekkel foglalkozol. Ne hagyd magad.

2020. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem férfi, nem értem minek vagy vele.
2020. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek es a sajat magad erdekeit kellene eloterbe helyezni.

Ez a helyzet csak rosszabb lesz, es ezt te is tudod.

Kerlek ne valaszd a “konnyebb” utat, mint oly sokan, bebeszelve magadnak hogy de azert tud o kedves is lenni, majd jobb lesz, a gyereknek kell apa, egyedul nem tudom eltartani magunkat blabkabla.

Ha nekem gyerekkent lett volna valasztasom, inkabb eltem volna szaraz kenyeren es vizen de szeretben, mint egy agressziv “apakeppel”.

En peldaul gyulolom a feefiakat, undorodom toluk, egy normalis kapcsolatom sem volt, mindket alkalommal belevalasztottam a leggatlastalanabb fergekbe,

27 evesen vesztettem el a szuzessegem, nincs normalis csaladkepem, depresszios vagyok, 17 evesen a vilag masik vegere menekultem, azota sem tudok felnoni, es ne lm gondolom, hogy valaha is szeretnek gyereket.

Es most persze johet mindenki azzal a jol ismert dumaval, higy a sorsodert csak te magad vagy felelos, de tudod mit?

Igenis konnyu az ember eletet tonkretenni, ha egy mergezo kornyezetben no fel.

Ha ilyen jovot kepzelsz el a gyerekednek, akkor hajra.

2020. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"a saját lelkivilágommal kellene foglalkoznom hanem a gyerekre is gondolni.. Mintha nem ezt csinálnám nap mint nap.." - és miképp foglalkozol a gyerekkel? Úgy, hogy hagyod, hogy az apjuk ordítson veled a szemük láttára nap mint nap, te meg előttük sírsz? Ez a nagy foglalkozás? Szerinted milyen lelkivilága van ezeknek a gyerekeknek?

Kétszer is sikerült jó nagy férget kifognod, az egyik sz.rik a gyerekére és a kötelező tartásdíjat sem utalja, te meg annyiban is hagyod (amivel egyébként megkárosítod a saját gyereked), a másik meg lelkinyomorékot csinál belőlük.

Milyen példát látnak otthon? Apu alázza anyut, anyu szenved, retteg, sír és ez a normális? Mit gondolsz, az ilyen féreg egyszer csak megváltozik és normális lesz? Válással fenyeget, te meg még vele vagy??

2020. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem tudja neked megmondani sajnos úgy is azt fogod tenni amit te jónak hiszel.

Viszont az egyetlen amit meg tudunk mondani az, hogy a következő hapsidnak ne szülj gyereket légyszi. Épp elég ennek a kettőnek a nyomorult gyerekkor ne ronts a helyzeten egy harmadikkal.

2020. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!