Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek rosszul...

Lányok, nők! Nektek rosszul esne ha a párotok ilyen nevet használna?

Figyelt kérdés

Páromnak be kellett jelentkeznie valahová(online - napi szinten használja) és ott névnek meg kellett adnia valamit. Na most ez ugye lehet a beceneved, de akár az is hogy "adgsjsj2552". És ő egy olyan nevet adott meg, amit még sosem hallottam, senki nem hívja úgy. Kérdeztem tőle hogy honnan jött ez a névötlet. Először csak hebegett-habogott valamit, majd kibökte hogy a volt felesége hívta így.

Hát ez nekem nagyon rosszul esett. Egy pillanatig sem vártam hogy azt a nevet használja ahogy én hívom (az eléggé vicces lenne), sőt először nem is tudtam hogy amit megad nevet az látja mindenki.

Na mindegy, kérdésem az lenne hogy másnak is ilyen rosszul esne ha a pája azt a nevet használná amit az exe adott neki, vagy én fúlyom fel a dolgot? Neki nem mondtam, és nem is mutattam ki hogy zavar.


2020. ápr. 2. 18:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Akár felfújod, akár nem, szerintem mindenképp beszélj vele, ha valami bánt/zavar téged (ez nem csak erre a beceneves dologra vonatkozik). A párod, tehát ha szeret meg fogja érteni, hogy ez neked rosszul esett, és ha fontos vagy neki úgyis tenni fog ellene. A lényeg, hogy mindig legyél vele őszinte, mondd meg neki, ha problémád van valamivel! Ha nyugodtan leültök és értelmesen, felnőtt módjára megbeszélitek a problémáitokat, azzal nem tehettek rosszat.
2020. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Agyadra ment a karantén.
2020. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Én,mint -ezek szerint-másik hisztis, melléd állok. Engem is zavarna. Millió másik nevet is ki lehet találni,módosítani számokkal, karakterekkel,stb. Én meg is jegyezném neki,bár nem verném ki a raplit. Inkább csak finomat jelezném,hogy bánt a dolog.
2020. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
44%
Szia szerintem bunkósàg ràd nèzve.Tekintettel kène arra lennie h lehet neked rosszul esik.Meg ha azt az èletet lezàrta akkor h jött ez?Vagy sokat gondol rà.😕😕😕😕😕😕
2020. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez mindenkinek rosszúl esne ha mélyen magába néz.

Amúgy nem is fújtál fel semmit, az akkor lett volna ha elkezdesz hisztizni a párodnak ezen.

2020. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Kamaszkorom óta az első szerelmem neve, vele kapcsolatos dátum a jelszóm variálva.

Van már férjem és gyerekem is, lehetnének az Ők adatai is, de ezt már annyira megszoktam hogy mindig ez jut eszembe így ez is marad.

Ettől függetlenül már rég nem köt semmi ahhoz az emberhez csak a megszokás.

2020. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Számtalan online felületet használok különböző jelszavakkal, egyik-másikban benne van valamelyik becenevem. Az egyik még kisiskolás koromban ragadt rám, a "névadómmal" évtizedek óta nem találkoztam, a másik becenevem egy magam választotta nicknévből ered, de azt is sokan ismerik. Nincs ennek semmi jelentősége, túlreagálod, de ha úgy érzed, a párod még kötődik az exéhez, annak számtalan más jele is van.
2020. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%
Azonnal hagyd ott! Keress olyat, aki mindig engedélyt kér, hogy drágám ezt szabad!
2020. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

Te reagálod túl


Képzeld az én email jelszavam az ex pasimhoz köthető,azt adtam meg amikor először összejöttünk, nem változtatom meg mert nehezen jegyzek meg új jelszavakat

És képzeld a páromat egyáltalán nem zavarja,mert tudja,hogy őt szeretem


Szerintem te bizonytalan vagy a kapcsolatotokat illetően, főleg egy ilyen miatt

2020. ápr. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmas vergődés a semmin...pffff
2020. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!