Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a párotok...

Ti elmennétek a párotok exfeleségének a temetésére?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, én 20-on éves vagyok, párom 40-es. 3 éve vagyunk együtt, nagyon jól elvagyunk, szeretjük egymást. Párom már kb 10 éve elvállt az exfeleségétől, két gyerekük van, akikkel közel egyidős vagyok (haha), de nagyon jó velük a kapcsolatom, első perctől kezdve elfogadtak engem. Én családom is nagyon kedveli páromat.


Viszont páromnak nemrég meghalt az exfelesége, és nem tudom hogy én elmenjek-e a temetésre. Mármint hogy nem lenne-e ízléstelen,vagy hogy mondjad? Tényleg az egész családja, barátai ismernek, mindenki kedvel, soha rossz szót nem mondtak rám, gyerekei is mondták hogy örülnek nekem és hogy mellettem boldog az apjuk.


Ti elmennétek? Az exfeleségnek amugy nem volt párja, tehát legközelebbi rokonai a gyerekei meg a testvére. Nyilván ők fognak majd a koporsó mellett állni, párom meg szerintem odaáll majd a gyerekei mellé. Azt sem tudom hogy én hova álljak majd, melléjük? Hiszen nem is ismertem a nőt, senkije nem vagyok. Páromat viszont támogatnám hogy ott állok. Segítsetek kérlek!


2019. szept. 22. 14:56
1 2 3
 1/24 Savlekotő ***** válasza:
86%
Ha jó a kapcsolat menj,támogasd a párodat. Őszinte részvétem. :(
2019. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Talán kérdezd meg a párodat mit szeretne. Az hogy mi mit csinálnánk a te helyzeteden nem sokat segít.
2019. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Azért jól elkacarászol azon a tényen, hogy a gyerekek egyidősek veled, az anyjuk halála kapcsán. Ha nyilvánosan is ilyen megnyilvánulásaid vannak, akkor inkább ne menj.


Egyébként nem lenne ízléstelen, nem miattad váltak, jó a viszony, stb.

2019. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem mennék el. Max küldenék egy koszorút.
2019. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Én elmentem.Mi jóban voltunk.Amikor már beteg volt akkor is meglátogattam.
2019. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Én elmentem tavaly.. A férjem a válása után 3 évvel ismert meg engem, és bár ismertem a volt feleségét a közös gyerekük miatt de nem nagyon voltunk kapcsolatban. Amikor mentünk a kislányért vagy vittük vissza akkor beszélgettünk egy kicsit, de ennyi. Tavaly balesetben meghalt, a kislány kérésére mentem el. A temetésen jó magam háttérbe szorultam a többi gyászolók között voltam. Később a kislány jött hozzám vigaszért. Nagyon sírt szegénykém. Kiderült, hogy attól is félt, hogy az anyja után az apját is elveszíti végleg, mert hallotta, hogy a mamája elakarja vinni vidékre. De ilyen az apja nem hagyta volna. A kislány 8 éves a szemünk fénye. Imádom. Igyekszünk minden napot úgy megélni, hogy az anyja emlékét továbbra is tápláljuk, de az életét vidámabbá tesszük..
2019. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Jó a kapcsolatod az elhunyt gyermekeivel? Akkor igen. Viszont előtte meg kellene kérdezni, hogy nem zavarná-e őket hogy ott vagy.
2019. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Még szép, hogy el.
2019. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg, hogy el menj e, örülne e neki. De te NE állj oda a párod és a gyerekei mellé a koporsóhoz, mert neked a nő nem volt senkid. Hátul állj, a csaladtagok, akiknek körülöttük a helye.
2019. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Ha jóban lennék vele, és a család többi tagja is szeretné, akkor elmennék. Ha nem lennénk jóban, és a családja se túlságosan kedvelne, esszerű, hogy nem mennék el.


Neked, a gyerekeknek és a férjednek kell tudnia erre a választ.

2019. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!