Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a barátom heti rendszerességgel látogatja a terhes nővérét/most az utolsó héten már többször is/, úgy, hogy már sokszor a velem való találkozást is le kell mondania?

Figyelt kérdés
Egy másik/ráadásul nem is szomszédos megyében/lakik a nővére,akinek férje van,ezen a héten fog szülni,barátom már csak a babáról tud beszélni,ok,örül,hogy nagybácsi lesz,de inkább olyan,mintha úgy örülne,mintha az ő gyerekéről lenne szó.Úgy érzem,nem akarja megérteni,hogy a nővére felnőtt,független nő,nagyon belemászik ott a dolgokba,csak nem mernek neki szólni.Először csak heti egyszer ment le hozzájuk a nagy távolság ellenére,mostmár a terhesség vége felé heti többször,már a találkozásainkat is sokszor le kell mondani,mert ő menni akar,sokszor engem is el akar rángatni magával,de tudja,hogy nem tudok menni,meg már őszintén ha meghallom a város nevét,már akkor felmegy bennem a pumpa;ráadásul úgy érzem,hogy már a sokadik helyre szorultam.Kicsit olyan,mintha rátapadt volna a nővérére,mintha nem is belém,hanem a nővérébe lenne szerelmes...Nem tudom,hogy ez mennyire normális...Ha velem kellene találkoznia,de közbejön valami,akkor lemondja,de ha a nővéréhez kell mennie,akkor bármi jöhet,akkor is megy..Pedig tudom,érzem,hogy nagyon szeret,csak azt nem tudom,hogy most én dramatizálom ezt túl,vagy tényleg nem normális dolog ez..Nem merem neki ezt felhozni,mert rajong a nővéréért,félek,hogy elvesztem..
2011. jún. 27. 10:31
1 2 3 4 5
 1/46 napietus ***** válasza:
83%

hát ne is hozd fel, mert nem normális a gondolkodásod. Te a nője vagy, ő meg a TESTVÉRE, aki már akkor is a testvére volt, amikor még Te a kanyarban sem voltál, és akkor is az lesz, ha Ti szakítotok. és most élete egyik legfonotosabb fordulópontja előtt áll, természetes, hogy látogatja a barátod.


29/N

2011. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%

Te nem örülnél, ha a tesódnak babája születne? Nem akarnál vele lenni és segíteni neki?


Szerintem abszolút felfújod az egészet...ne legyél önző!


25/N

2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
ne legyél féltékeny rá.. a családban gyerek születik ez nagy dolog! érdekli
2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Te miért nem tudsz vele menni? Meg kéne ejtened, és akkor Te is részese lehetnél ennek, és talán megértenéd, hogy neki milyen fontos. Egyébként bírd ki ezt a kis időt, hamarosan megszületik a baba. Bár lehet, hogy akkor még többet fog oda járni. Én azt javaslom, menj vele, legalább egyszer kétszer, meg lehet oldani.
2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
79%

teljesen normális. Az a furcsa, hogy te nem érted.

A nővérének szüksége van rá és ő ott van. Ez így helyes. Inkább örülhetnél,hogy felelősségteljes.

2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy neked van-e testvéred, de szerintem megeshet, hogy ennyire szoros közöttük a kötelék. Nyugi, idővel biztos javulni fog a helyzet.
2011. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
71%

én nagyon örülnék ha ilyen testvérem lenne mint ő, állapotos vagyok a vége felé járok és messze lakok a családomtól ezért senki nem képes meglátogatni, hónapok óta nem voltak itt nálam.

Annak viszont nagyon nem örülnék ha ilyen sógornő jelöltem lenne mint te, önző vagy és nagyon féltékeny. Lehet, hogy majd egyszer nektek is lesz babátok és te is örülnél annak, ha valaki rád nyitná az ajtót és ott lenne melletted mikor szükséged van társaságra.

2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ötletem nincs, de én is kicsit gáznak érzem a tapadását...
2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is iszonyatosan szoros a kapcsolatom a testvéremmel.

Érdekes, nekem meg az a problémám, a párommal, hogy SEMMIT nem tud a nővéréről. Nincsenek összeveszve találkoznak is, de ennyire felületes a kapcsolatuk.

2011. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
81%

Neked van testvéred?

Vagy azért nem érted a testvéri viszonyt mert neked nincs?

2011. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!