Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósék rendes emberek, de...

Anyósék rendes emberek, de soknak tartom a találkozást velük. Ha nem megyek, vagy szólni merek, akkor sértődás van. Mit tegyek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Nincs bajom velük,de a jóból is megárt a sok.Hétköznap is összefutunk velük,de olyan hétvége nem volt,hogy csak kettesben lettünk volna,mindig menni kell anyósékhoz,mivel páromat nem akarom megbántani,mert neki ez fontos ezt tiszteletben tartom,a probléma az,ha elmegyünk hozzájuk,akkor biztos ott vagyunk egy fél napot.Ha ugye nem megyek,akkor a szabadidőnkben nem együtt vagyunk.Szóval kicsit sarokba vagyok szorítva,hétköznap dolgozunk,én igénylem,hogy együtt legyünk hétvégén és ne anyósékhoz kelljen mindig futkárpzmi.és ilyenkor a kérések száma is megnövekszik.Ide oda vigyük el őket,ezt hozzunk azt hozzunk stb.
2015. szept. 20. 08:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
33/F
2015. szept. 20. 08:49
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Pedig teljesen egyszerű: beszéld meg a pároddal.

Néma gyereknek...

2015. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is ez van, összekötő őket a közös hobbijuk, a párom egész héten odavolt, tegnap annyit kértem, hogy hozzunk el néhány felszerelésemet a m. helyemről, mert szükségem van rájuk, elkezdett ostorozni, miért nem szóltam korábban, le van fixálva egy időpontja (nem tudtam!). Előző este nem tudtunk beszélni, mert mire hazajöttem, lement bulizni. Szóval mehettem vonattal.

Úgyhogy tudom, miről beszélsz! Gondolom már kismilliószor beszéltél vele.

2015. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Anyamkinja konkrétan azért váltak el, mert apámnak elege lett abból, hogy minden egyes vasárnap kötelezően menni kellett anyam n szüleihez ebédelni....

Beszélj a feleségeddel. A te szüleid dél mi VAN? Őket milyen gyakran látogatjátok?

2015. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Anyamkinja 😂😂😂 Szotarprogram, Bocsánat
2015. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ó, mi ott is aludtunk. Szombat-vasárnap minden 2. héten lenn voltunk.


Kedvesek voltak, nem arról van szó, de könyörgöm, a hétvégét a párommal akartam tölteni, nem anyóséknak jópofizni (pláne, hogy három szót nem volt hajlandó beszélgetni, vagy csak a maga nyűgjét sorolta).


Azóta már szétmentünk; a kötelező leutazgatás hiányát nem bánom.

2015. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszot mondtam már a páromnak,hogy szeretem a szüleit,semmi baj velük,de nekem ez sok,hogy minden hétvégén ott jópofizzak nekik,mind ennek fejében előszeretettel csinálnak nekünk programokat.Ide menjünk oda menkünk,nincs e kevünk.Van hogy elmentünk barátitársasággal bulizgatni,borozgatni,valahogy ode is oda ette őket a fene.Párom is tudja,hogy ez így nincs rendjén,de szerintem nem meri nekik megmondani,én meg nem akarom,mert egy az,már nem tudnám normálisan elmondani,mert nagyon túl van a tűréshatáron a dolog.
2015. szept. 20. 09:37
 8/13 anonim válasza:
75%
Az "anyuci kicsi lánya" gyakori és elviselhetetlen jelenség. Mindig felröhögök, amikor anyuci pici fiára panaszkodnak:DDD
2015. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor leulteted a párodat és kozlod vele, hogy innentől x időnként vagy hajlandó anyosekat látogatni. Beszélje meg velük, hogy ti ketten egy külön család vagytok és hogy bizony szeretnétek kettesben is eltolteni némi időt. Ha neki ez nem megfelelő, ok, akkor te mész vele tudom is én minden harmadik vasárnap, a többi hétvégére viszont csinálsz magadnak programot - mész focizni, horgászni, kirándulni, akármi.
2015. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Havonta egy hétvége az anyósékkal, esetleg egy a te szüleiddel, ezen kivül minden más kettötöké kellene, hogy legyen.


Ezt közöld a feleségeddel és utána választhat, hogy mit is akar.


55N

2015. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!