Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek engednem kéne a...

Szerintetek engednem kéne a férjemnek hogy tiltson a legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Nem először próbál meg eltiltani a férjem a legjobb baratnomtol, előző alkalommal sem sikerült neki, de most elköltözessel “fenyeget” ha egyszer is találkozok vele.

Minden ott kezdődött meg iskolás koromban lettünk jóban a barátnőmmel, 5 éve 4- esben el mentünk nyaralni, ahol (akkor meg nem voltunk házasok) párom megkedvelte az ő párját és igencsak jóban lettek. Majd néhány hónapra rá kb, a barátnőm megcsapta a párját az exével, ez kiderült és azóta a férjem kb utálja őt. Ő a legjobb barátnőm évek óta, senki másban nem bízom meg annyira mint benne, mindent megteszünk egymasnak szó nélkül. Tény hogy az utóbbi időben talán túl sokat is voltunk együtt de 2 percnyire lakunk egymástól, minden nap át jött vagy én mentem át. A férjemmel 2 éve vagyunk házasok, nincs gyerekünk. Sokat veszekedunk nagyon sok mindenért, mindent el túloz és túl komolyan vesz, december óta igazából alig birunk együtt élni annyira rossz volt a kapcsolatunk így szerintem érhető is jobban éreztem magam a barátnőm társaságában azért logtunk sokat együtt. Ám de 1-2 hete úgy döntöttünk a férjemmel hogy helyre szeretnénk hozni a hazassagot, ő is moderáltabban beszél és viselkedik én pedig kevesebbet tekergek. Bele is mentünk mindketten az egyezsegbe, mondtam akkor értünk a legjobb baratnommel kevesebbet foglalkozok és több időt töltünk kettesbe. Majd rá erre néhány napra elő állt azzal, hogy soha többé nem találkoztatok a barátnőmmel különben ő elköltözik sőt mindenhova csak kettesben mehetunk, hetek óta össze vagyunk zárva ketten, szerintem így nem normális és mindenkinek kell egy kis szabadság és magánszféra! Őrlődik bennem, hogy ha ilyen feltetelei vannak a ferjemnek ha meg akar változtatni és elnyomni lehet nem is szeret? 22 éves vagyok, ő 27. Talán túl korai volt a házasság?



#tiltás ##férj ##tilt ##tiltaférjem ##férjvagybarátnő
2020. ápr. 14. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem passzoltok egymáshoz.
2020. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Én ezek után segítenék neki összepakolni, egyértelműen semmi értelme tovább húzni ezt a szart.
2020. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem kéne engedned, de hogy értsd, a férjed azért haragszik a barátnődre a megcsalás miatt, mert így feltételezi, hogy hasonló helyzetben meg se próbálna lebeszélni róla, sőt, még bátorítana is. És szerintem nem téved.

Emellett meg szar a kapcsolatotok, és sztem úgyis szakítás lesz a vége.

2020. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 hisztynka ***** válasza:
82%
Ne engedd. Ez érzelmi zsarolás, a bántalmazás egy formája. Nyilvánvalóan el akar szigetelni a barátaidtól, amíg teljesen egyedül nem maradsz és ezáltal teljes kontroll alá vonhat. Uralni akar téged.
2020. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Azért szomorú, hogy annyira nem kielégítő érzelmileg a kapcsolatotok számodra, hogy a barátnőd fontosabb a férjednél. Tényleg inkább vele kellene élned, és igen, neked nagyon korai volt a házasság. De nem a férjed személye miatt.
2020. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ráborítanám az asztalt a férjemre, ha ilyet mondana.
2020. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló: Ez arra az időre vonatkozott amíg minden nap veszekedtünk és minden apróságon kiborult, hogy szívesebben voltam a barátaimmal mint itthon, és a jelenlegi karantén helyzet miatt a barátnőmet is felfüggesztették a munkahelyen és én sem dolgozhatok tehát időkből bőven ki telt. Ettől függetlenül én mindig mostam, főztem rá, a házimunkát elvégeztem.

Itt most az a baj, hogy nem ahhoz tartja magát amiben megegyeztünk, hanem választás elé állít: ő vagy a barátnőm. Ha úgy próbálnánk, mint régen, hogy találkoztatok a barátnőimmel rendszeresen de nem túlzásba esve szerintem semmi probléma nem lenne. Nekem nincsenek ilyen elvárásaim felé hogy felügyelet nélkül, egyedül sem barátokkal nem találkozhat és sehova sem mehet! Gyermeket sem szeretnék még, 22 évesen baratnőzni és szórakozásra is vágyom még!

2020. ápr. 14. 15:28
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
5-ös,nem tudom miért lenne rossz egy kapcsolat attól,hogy igény van barátokra is. Szerintem meg a legrizikósabb egy emberre feltenni mindent,aztán meg ha baj van egyedül maradsz totál. Minél tágabb a szociális hálód,annál stabilabb a helyzeted!
2020. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet addig egyáltalán nem jogos kérni, ameddig az említett barátnő nem mérgezi a kapcsolatotokat. Az ellenszenvet megértem a férjed felől, hiszen nekem is bökné a csőröm ha folyton annak az arcát kellene bámulnom, aki megcsalta az egyik barátomat. DE mivel a feleség legjobb barátnőjéről van szó, itt arra kellene gondolnia, hogy lehet hogy egy csalfa liba, de melletted kitart és barátként számíthatsz rá. Szerintem le kellene ülnötök beszélni erről. Hajlamos volt ilyenekre korábban is a párod, vagy ez most egy új jelenség tőle? Ha megegyeztetek, lehet történt valami, amitől így robbant. Én egyébként úgy lennék ezzel, hogy ha ilyen választás elé állítana valaki, az repülne is az életemből. Egy többéves barátságot nem dobnék el egy hisztis pasi kedvéért, csak ha az a barát valami durvát csinál, amivel nekem is árt.
2020. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem senki nem mondhatja meg mikor és meddig találkozhattok barátnőmmel ,férjemnek is megmondom hogy te mehetsz haza én még beszélgetek egy kicsit barátnőmmel ,ha hazafelé találkozom vele.

Nőj fel és ne engedd hogy uralkodjon rajtad férjed.

2020. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!