Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, és szeretem a...

Férjnél vagyok, és szeretem a párom! De van egy srác, akivel egy ideje ismerkedtem meg interneten! Nagyon kedves, aranyos, jol esik vele beszélgetni, de találkozni szeretne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
döntsd el, hogy esetleg kockáztatod-e a házasságod valami bizonytalanért. házasként miért ismerkedsz a neten? a másik fiú tudja, hogy férjnél vagy?
2010. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy jó barátság van születőben :)

nekem is vannak lánybarátaim,akiket neten ismertem meg és nincs semmi :D


17/F

2010. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Funktasztikus ***** válasza:
nem biztos hogy barátság mee a pasi bizos többet akar...
2010. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy férjnél vagyok,de nem igazán érdekli,mert mindenképp talalkozni szeretne!De azt mondja,hogy tiszteletben tartja,hogy van parom,nem akar bekeverni!
2010. júl. 27. 16:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

álj mindenkinek!Attol mert találkozni akar vele nem biztos hogy akar is valamit..

ha pedig a kedves kérdezö szereti a férjét feltételezem megcsalni sem akarja.

valjuk be a neten valo beszélgetés nem olyan mint személyesen..de hogy galiba e legyen a párod is veletek tarthatna nem?:)mindenesetre hülyeséget ne csinálj!

2010. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én biztosan nem találkoznék vele,a férjem nagyon kiakadna eltitkolni meg nem szoktam előle semmit. képzeld magad fordított helyzetbe. ez nem egy normális szituáció. te férjnél vagy ezért sztem nem illik idegen pasikkal találkozgatni még akkor sem ha csak beszélgettek és ugymond haversrác. mondjuk én nem csetelgetek ismeretlen pasikkal sztem már ez sem fair.te mit éreznél fordított esetben? nem hiszem h jól esne. max ha régi iskolatárs de én akkor is vinném a férjem h hármasban beszélgessünk.
2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. a kérdésfeltevés adja, hogy arra gondoljunk, a másik férfi kapcsolatot akar(hat). szerintem kérdezd meg a férjedet, hogy lenne- e kifogása. esetleg megmutathatod a levelezést és ajánld fel, hogy veled tarthatna... így el tudom képzelni. ezt meg kell próbálni megbeszélni, de nekem akkor is kicsit szokatlan.
2010. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

egy srác találkozni akar egy nővel??? ébredjetek már fel, mégis mit akarna? TÉGED


A férjeddel nem esik jól beszélgetni? Ő is aranyos, kedves.

Ez a házasságból kikacsintás első szele.

2010. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fordított esetben mit szólnál? A férjed neten összeismerkedik egy lánnyal, és mindenképpen találkozni akar vele. Mit gondolnál róla?
2010. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

gondolom erről férjurad semmit sem tud


talizás, jófej a srác, persze csak bariság megbeszélés, megint talizás, aztán már talizás várás, aztán csók, stb.

2010. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!