Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal mar 1eve egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal mar 1eve egyutt vagyunk, s jol megvagyunk. De a sulinkba van egy fiu aki aranyos s beszelgetni is szoktunk. Mar parszor vele almodtam. Ez most jelent valamit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmodni lehet csak nehogy több legyen a végén belőle hisz neked van egy barátod akit szeretsz
2009. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Valaki aranyos és beszélgetsz vele, mi ezzel a gond? Az baráti viszony. Az álom pedig egy olyan dolog, amit nem tudsz befolyásolni. Én múltkor egy T-Rex-szel álmodtam, ahogy fújja a levegőt az orrából az ablakomra :D Nem vagyok már gyerek, nem is félek és nem is féltem soha a Jurassic Parktól, erre tessék, nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek reggel :D Szóval hidd el, nem jelent semmit :)
2009. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor most nincs mierrt aggodjak?

es ha sokat gondolok ra?

2009. dec. 2. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolsz rá, mint egy férfire, aki tetszik neked és egyre inkább kezdesz belehabarodni, akkor jelenthet fellángolást, de ameddig úgy gondolsz rá, hogy aranyos és kedves és jót beszélgetsz vele, addig semmi gond, hiszen az ember mindig így gondol a barátaira :)
2009. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat nem ugy gondolok ra mind egy ferfira,de a suliba ha nem latom akk mar keresgelem a szememmel hgy merre lehet..
2009. dec. 2. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem még nincs probléma. Ha többet kezdesz el érezni iránta, akkor gyanakodhatsz rá, hogy esetleg a párkapcsolatod laposodott el, vagy hasonlók, de ameddig csak kedvelsz valakit, az egy teljesen természetes emberi dolog :)
2009. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tuti 15 alatt vagy, ebben a korban csak az a menő ha cuki pasid van,hajrá
2009. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
neem, 17vagyook..
2009. dec. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!