Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vasarolnak be most a...

Hogy vasarolnak be most a csaladosok gyerekekkel? Pontosabban miert ekkora a felhaborodas ezen?

Figyelt kérdés

Egy mai kerdes ihlette ezt, es arra szeretnek valaszt kapni, hogy akik szerint rossz otlet csaladdal menni bevasarolni, mikozben 1 szemely vasarol a tobbi var az utoban, az pontosan hogyan jarul hozza a virus gyors terjedesehez?


Marmint, ha az autot nem hagyjak el a gyerekek amig a szulo bevasarol, akkor meg is mivel fertoznek meg a tobbi embert a boltban?



2020. ápr. 18. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez a helyes, ha már együtt elment a család, akkor egy ember bemegy, bevásárol, a többi meg kint marad. A gond ott van és a vásárlókat nem erre kérik, hogy ne legyen parkolóban várakozó család, hanem konkrétan a boltba, a vásárlótérbe ne menjen be az egész család. Egyébként az a kérdés pont nem erről szólt, amit te írsz. Hanem arról, hogy minek megy az egész család, ha a nagy része úgyis kint marad a parkolóban.
2020. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A kerdes valoban arrol szolt, hogy a parkoloban rohangalnak a gyerekek, de a kommentek kozt tobben felhoztak az autoban marados tortenetet es veluk is hepciaskodtak.


En teljesen megertem hogy van olyan csalad vagy szituacio amikor a ferjnek/felesegnek is mennie kell, csak azert nem ertem, hogy ha valoban a kocsiban marad a csalad akkor mi olyan veszelyes ezen?

2020. ápr. 18. 18:38
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Az autóig is el kell jutni valahogy. Nem mindegy, hogy egy ember tapizza össze a lépcsőház/kapu korlátait, kilincset, vagy öt.
2020. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert értelmetlen családostól vásárolni menni. Nem csak most, amúgy is. Akkor kell társaság a vásárláshoz, ha pl a gyereknek cipőt veszel. Akkor vidd a gyereket. De akkor apuka meg a teso nem kell. Élelmiszert meg képes egy felnőtt ember egyedül is bevásárolni. Sosem értettem, miért csaladi program a bevasarlas....
2020. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

"Sosem értettem, miért csaladi program a bevasarlas...."

Mi nem járunk rendszeresen vásárolni. Mi egy hónapban egyszer csinálunk egy nagy bevásárlást, viszont azt családostul tesszük. Olyankor vásárol mindenki magának is. És nemcsak a gyereknek nem tudunk cipőt venni nélküle, de én sem tudok a férjemnek, vagy ő nekem nélkülem ruhát, cipőt venni, szóval nálunk ezért családi program a bevásárlás. Meg aztán örökké dolgozunk, későn hazaérünk, itthon vagyunk, amúgy is itthon vagyunk, akkor ha elmegyünk nagy bevásárlásra, akkor eszünk egy pizzát közösen, vagy fagyizunk egyet, nálunk ez a kikapcsolódás.

2020. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A kerdesre valaszoljatok legyszi.


Az valoban erv h osszetapicskolja a lepcsohazat, bar ez a bejarati ajto es a lift ajto/gombon kivul nem tudom mi mast takarhat.

De itt a problema foleg olyanokra vonatkozik akiknel ez nagy tavolsag, tehat feltelezem kertes hazban laknak, varos szelen/falun ahol nem 5 perc lesetalni a kozertbe hanem kocsival kell megtenni a tavolsagot. Ott ez az indok erdektelen.


Varom a tobbi valaszt

2020. ápr. 18. 18:57
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

5!

Se a férjed, se te nem vagy képes önállóan vásárolni magadnak???? Baxus hol éltek, hogy 10 évesen házasodhattok????

2020. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Mi minden harmadik nap megyünk ugyanúgy vásárolni, mint ahogy eddig is tettük. Igen, gyerek,apa,anya. És nem azért, mert hülyék vagyunk, hanem mert, ezt a vírust állítólag úgysem ússzuk meg. Ha egyáltalán létezik.. De ez egy másik kérdés.

Várom a piros pasikat, de várom azokat a válaszokat is, akik elkapták a vírust, vagy legalább az ismerősei.

2020. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Miért, ha nincs itt olyan aki elkapta akkor nem is létezik?
2020. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Mi 2 hetente vásárolunk a férjemmel egy nagyobb kört, mert jogsim nekem nincs, ő meg nem minden cuccnál tudja, hogy milyet, mennyit. Mert neki nem dolga, nem azért, mert életképtelen, de a háziasszony én vagyok, az alapanyagokat én használom, a zöldségeből, gyümölcsökből, bébiételből etc. pedig baromira nem mindegy, hogy milyet hoz. A baba nyilván nem jön, de akár felőlem jöhetne is, ha nem tudnánk megoldani máshogy, legfeljebb kint maradnak a kocsiban. Amúgy meg az egy háztartásban élők közül kvára mindegy, hogy csak az egyik megy-e vagy az összes, mert ha egy beteg, akkor mind az lesz. Akkor már mit szenvedjen az ember egyedül?
2020. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!