Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye innentől kezdve nem...

Ugye innentől kezdve nem lehet felháborodás e miatt?

Figyelt kérdés
most volt a szülinapom, se egy ajándék, se egy torta, semmi senkitől. (szülő, testvér, férj...) én mindig mindenkinek névnapra, szülinapra vettem valamit. és nem ezer forintos tételekben. mivel én soha nem is kaptam semmi, ezért eldöntöttem, hogy én is befejeztem. senkinek nem fogok venni semmit, majd én is írok a facebook-on hogy isten éltessen és jó napot.
2014. jan. 12. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

nem lehetne, de lesz.

Az ilyenek nem azt fogják mondani, hogy jogos, mi se adunk... az ilyen azt mondja, hogy mi eddig se adtunk, ő igen, akkor micsoda bunkó, hogy most változtat.

MErt ilyenek az emberek.


ISten éltessen sokáig!!!

2014. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Remélhetőleg édesanyádnak vettél virágot, hisz Ő hozz a világra !!!
2014. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha ugyanolyan akarsz lenni, mint ők, akkor csináld. De akkor te sem leszel különb.
2014. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Én sem adnék a helyedben senkinek semmit ezek után.

Az meg, hogy itt írnak olyanokat, hogy "te se leszel különb" ... ééés? Mi az, hogy nem lesz különb? Annyira szívesen megnéznék egyszer egy ilyen szentet, aki ilyesmit ír, hogy ha vele így bánnak, valóban kenyérrel dobja-e vissza...

2014. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
érdekes ez..most voltam Magyarországon 10 embernek vittem karácsonyi ajándékot (anyu, teso, nagymama, anyum barátnöje,-annak az unokája, keresztszüleim, 2 unokatestvér, barátnöm)..2 böröndöm csak a "lomokkal" volt teli. mikor otthon vagyok sokan akarnak velem találkozni, az elmult 4 napban 6 emberkével találkoztam, mindegyiknek megmondtam, hogy semmiféle ajándékot ne adjanak, ne költsenek rám, mert sajnos én sem tudtam már nekik vinni, és hát igyis ennyi ajándékot megvenni egy vagyon volt. ennek ellenére mindenkitöl kaptam valamit..(5-6 ezer ft értékben), baromi cikinek éreztem az egészet, hiszen elötte elmondtam, hogy NE! .... én nem kivánom, hogy nekem vegyenek bármit is, én sem adok már, mert egy zsák pénz sem lenne elég.... legközelebb ausztusban megyek, nem fogok senkivel se találkozni, ez lesz a legegyszerübb :D
2014. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg nem is lesz felháborodás. Ilyesmi általában pont azért szokott történni, mert akik nem vesznek semmit, nem akarják már tartani ezeket az ünnepeket, nem akarnak ajándékozást. Ha veszel nekik valamit, akkor fogják kínosan érezni magukat.

Ezt saját tapasztalatból mondom.

2014. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen emberek. Van, aki szt neki alanyi jogon kijár az ajándék akkor is, ha ő tojik bele más megajándékozásába. Az fel fog háborodni.

Én a helyedben megmondanám mindenkinek, hogy mire számítson és miért.

2014. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!