Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen név a...

Szerintetek milyen név a Judit? Tetszik/nem tetszik és miért? Milyen lányt tudtok ehhez a névhez elképzelni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név, manapság nem is annyira gyakori. Nekem általánosban a legjobb barátnőm neve Judit volt, így én a Judit névhez egy nagyon vicces, nagyon vidám, jókedvű és okos lányt képzelek el. De mondjuk ez pont egy olyan név, amit bármilyen típusú lányhoz el tudok képzelni.
2010. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden Judit ismerősöm (kivétel nélkül) hát hogy is fogalmazzak... kétes erkölcsű. Persze ez csak véletlen egybeesés. Egy név nem tehet semmiről. Alapjába véve nekem nem tetszik. De kinek hogy :)
2010. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Egy kedves, beszédes, de komoly lányt képzelek el ehhez a névhez. Jutkaként egy cserfes tinit, Juciként egy bohókás, mosolygós leányzót. De a Judit egy türelmes, konok, komoly fiatal hölgy. :) 22L
2010. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a muskátli jut róla eszembe XD lóóól
2010. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
csúnya
2010. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Muskátli?! Hogyan juthat eszedbe róla?! :D
2010. júl. 27. 22:33
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 27. 22:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocsi mindenkitől, de nekem nem tartozik a kedvenc neveim közé. Nem tartom csúnya névnek, inkább olyan semmilyen.
2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Anyukámat így hívják és Ő az egyetlen Judit "ismerősöm", ezért csak Vele tudom azonosítani, aki egy szerető, gondoskodó, bőbeszédű, kissé konok ember. :) Nekem ezek jutnak róla eszembe, tehát jó dolgok végülis, csak nekem egy picit régies hangzású (talán mert Anyu nem a fiatal korosztály), de egyébként a régebbi nevekből még ez a legjobb.


Tehát , hogy egyszerűbb választ adjak; nekem nem igazán tartozik a legszebb nevek közé, de nem rossz. De persze függ a vezetéknévtől is. (ha a baba nevén gondolkozol :D)


(15L)

2010. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

5 Judit nevű ismerősöm van. Egyik se pozitív egyéniség.


1. Tudálékos, okoskodó nő.

2. Nagy darab, ordibálós, hisztis vénkisasszony.

3. A volt matektanárnőm a gimiben, akitől 4 évig azt hallgattam, hogy "te egy hülye állat vagy, meg foglak buktatniiiiiiii" és közben villogott a szeme! :D

4. Általános iskolai matektanárnőm, sárga volt a körme, láncdohányos volt és olyan szájszaga volt, hogy a görény sírna a receptért! :D

5. Egyik volt osztálytársam. Buta, kötöszködő, tanulatlan, bunkó paraszt, akinek mindig piszkos volt a körme alatt és olyan fura szag áradt belőle, nem hiszem, hogy túl sokszor látott fürdőszobát...


Egyébként valahogy olyan furcsák a Juditok...de nekem a becézése sem tetszik, "Jutka", olyan, mintha azt mondanád, hogy csutka... xD

2010. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!