Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen név a...

Szerintetek milyen név a Judit? Tetszik/nem tetszik és miért? Milyen lányt tudtok ehhez a névhez elképzelni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az egyik nő akit utálok Juditnak hívják, de mi csak Julisnak. :D

De amúgy van egy lány akit kedvelek és ő Juci. A volt tanáromat meg Judit néninek, és kedveltem nagyon. :)

Szóval vegyes, de amúgy jó név.

2010. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus. Ismerek Juditot, 10ből kb. 1 az, akit szeretek, a többi olyan, kétszínű, gonosz, szemét, stb.
2010. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15L vagyok. Azt még megjegyezném, hogy ugye a Judit oké, de a Jutka egyáltalán nem tetszik! Csak kis kiegészítés. :)
2010. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Huhúú...

1. Mamám Judit. Kedves, segítőkész, házitündér nagyi, aki modern is. Hamarabb volt msnje, mint nekem :D Önfeláldozó, és aranyos.

2. Mamám lánya, nagynéném. Kicsit naiv, de nagyon aranyos, és sokra vitte abban, amit szeret. Eléggé karrierista, de a családjáért bármit megtenne.

3. Volt osztálytársnőm. Bőbeszédű, állandóan mosolygós-nevetős lány, imádtam, meg lehetett benne bízni. Imádnivaló volt, de tényleg.

4. Egy távoli-messzi ismerősöm. Ő is eléggé kedves, meg jókedvű, de naiv is nagyon.

2010. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem Juditnak hívnak, és meg vagyok elégedve a nevemmel.

A becézéseket nem szeretem, főleg a Jutkát nem, akkor már inkább Jucus, ha nagyon muszáj, de így csak azok hívnak, akiknek tényleg sokat jelentek, vagy nagyon kedvelnek. :)

2010. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazan tetszik. En 3 Juditot ismertem eddig:

1. alt iskolai osztalytarsam: o koraszulott volt es vhol lelkikelg serult, egyke gyerek, kicsit ducis, furcsa egyeniseg, kicsit hisztis, de szegenyt a fiuk allandoan szivattak es elveztek h mindig duhkitoresbe ment el. egyebkent okos csaj volt, nagyon sokat olvasott, kedvence a tortenelem volt, es abbol kivallo volt. sokszor tobbet tudott mint maga a tanar. sosem ment ferjhez venlany maradt. a fiuk Jutka - CSutka-nak hivtak.

2. gimis osztalytarsam: o is egy furcsa egyeniseg volt de maskepp. o inkabb szorgalmas volt de kicsit butacska, tehat pont az ellentetje az elozonek. leginkabb a matek es a idegen nyelv nem ment neki, de a tobbibol sem volt kivallo. azt nem tudom h hazasodott e.

3. hazunkban lakik. o is furcsa. se nem olyan huha okos se nem huha buta. atlagos. furcsan oltozkodik, meg mindig a 80-as Depeche mode-s frizurat viseli, pedig mar osz es nem festi a hajat. o is venlany, sosem ment ferjhez.

2010. júl. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Igazából barátnőm gondolkozik baba neveken, és ő kért meg rá, hogy írjam ki itt, csak hogy mások véleményét is elolvashassa.

Egyébként én is ismerek Juditokat.

Az egyik alacsony és kicsit teltebb, de nagyon aranyos, szív-lélek, beszédes és cserfes.

A másik magas, szőkésbarna, kék szemű, okos, értelmes lány, megvan a saját egyénisége (nem kihívó, de nem is slampos), ő is szív-lélek, helyén van az esze, de ugyanakkor nagyon is tud bolondozni. :D

A 3. pedig alacsony és róla mindig egy ide-oda pattogó nikkelbolha jut eszembe (de persze jó értelemben).

2010. júl. 28. 10:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is Judit vagyok. Tinikoromban utáltam hogy így hívnak. Ma már szeretem, bár szívesebben lennék Dóra. Vidám vagyok, könnyen ismerkedős. Sok féleképpen becéznek. Juci, Jucus, Juculi, Jucsi, Dita,:)
2010. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!