Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik köztetek olyan nő,...

Létezik köztetek olyan nő, aki annyira szeret egyedül lenni, hogy nem tud elképzelni együttélést, házasságot, akkor sem ha van párja?

Figyelt kérdés
Gondolom számít hogy 40 elmúltam és már képtelen vagyok alkalmazkodásra, meg hogy mindíg együtt legyünk. Évek óta benne vagyok egy ilyen kapcsolatban, pedig nem mondhatom hogy problémamentes, sőt..Boldog nem vagyok vele, de legalább mindkettőnk szereti a viszonylagos függetlenséget és a páromnak nagyon jó humora van, amivel mindíg feloldja a konfliktusokat. Boldog ugyan nem vagyok vele, de nem szeretnék új partnert keresgélni, mert szexpartner ugyan biztos akadna, de nem pont erre vágyom. Mással ráadásul más problémák lennének, akár a miénknél nagyobbak. Tanácstalan vagyok.
2011. máj. 27. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt hívják úgy,hogy megszokásból vagytok együtt.

miért gondolod azt, hogy mással rosszabb lenne?

miért tartod magad "csak" annyira,hogy ha nincs ló, jó a szamár is.

Én inkább egyedül lennék,mint egy boldogtalan kapcsolatban,mert így nem csak magadtól veszed el az esélyt,hanem a másiktól is.

2011. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magad vallod be, hogy miért szeretsz egyedül lenni. A kapcsolatod nem tökéletes, magad is tudod. Majd ha összefutsz azzal, akivel minden tökéletesnek ígérkezik, nem vágysz többé annyira a magányra, akárhány éves is vagy.
2011. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek egyedül lenni és nem is keresek senkit, ha lenne sem jönnék össze vele, de legalábbis nem költöznék össze senkivel az tuti.
2011. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14 éve nem éltem együtt férfival, azóta megszoktam hogy azt csinálok amit akarok. Nem vagyok biztos benne hogy egy másik kapcsolatban meg tudnék változni.

Boldogság? Múlandó pillanatokat jelent.

2011. máj. 27. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem akarnék együtt élni olyannal, akivel nem vagyok boldog.
2011. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yuda ***** válasza:
58%
Szerintem aki egyedül marad évekig--- de nyugodtan javítsatok ki - az olyanféle lesz, mint aki önmaga körül forog. Bárhol percek alatt ki lehet szúrni, és azok olyan maguknak valók lesznek, nem tud a személyiségük kinyílni, nyitott lenni másokra- kicsit olyan koravének lesznek, besavanyodnak, tüskésednek - lehet épp ők nem látják magukon, de rajtuk kívül mindenki más.
2011. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!