Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van rám megsértődve a...

Jogosan van rám megsértődve a barátom anyukája? Én úgy érzem nem vagyok hibás.17/L

Figyelt kérdés

Bemutatott otthon a párom és egy közös vacsora volt. Anyukája nagyon készült és sok mindent főzött. De volt egy probléma. A párom nem említette otthon, hogy vegetáriánus vagyok, anyukája pedig húsételeket készített. A köretet meg a salátát megettem, de a húsból nem vettem. Ezen anyukája megsértődött, mert ő annyit dolgozott a konyhában én meg meg se kostóltam.

A párom tudott róla, hogy vegetáriánus vagyok és úgy gondoltam elmondja majd otthon. Ő is mondta, hogy el kellett volna mondania és akkor nem éri váratlanul a szüleit.


2010. júl. 28. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ok,de akkor közölted vele,hogy vega vagy?Mert ha nem,akkor simán gondolhatja rólad,hogy csak finnyáskodtál és akkor végül is nem Ő hibás érte,hanem a párod.Viszont ha még azelőtt tudattad,mielőtt megsértődött...nahát,úgy látom akkor ez is olyan anyós lesz,aki úgyis talál mindenben hibát,ha már az 1. alkalommal ilyen volt.

21/L

2010. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én lisztérzékeny vagyok, szóval liszteset nem ehetek. Volt, hogy emiatt már kínos szituba keveredtem, de aki ezt nem érti meg, hát sajnálom. Mondjuk a vegetáriánusság tényleg csak egy döntés, én a helyedben letoltam volna egy kisebb szelet húst. :D

Amúgy ha eszel húst, ha nem, ugyanúgy megölik azt az állatot, max más eszi meg, akkor meg minek kínzod magad... mert ez elég egészségtelen így.

Na de visszatérve, én egy kedves mosollyal elintéztem volna, hogy nagyon sajnálom, de nem eszek húst, de ettől függetlenül finom volt az étel.

2010. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egészségtelen, de most nem erről van szó. Ez az én döntésem és ezen nem tud senki változtatni.

Amikor kérdezte anyukája, hogy milyen húst kérek, akkor mondtam, hogy köööszönöm szépen, de nem kérek semmilyen húst, mert vegetáriánus vagyok, de többi nagyon finom.

2010. júl. 28. 17:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyértelműen a barátod volt nem elég figyelmes. mondjuk amikor láttad, hogy anyuka csupa húsételt tálalt, leeshetett volna, hogy valószínűleg a fiacskája elfelejtett szólni, hogy te nem eszel húst és finoman mondhattad volna nekik, hogy nem azért nem szedsz a húsból mert nem tetszik vagy ilyesmi, hanem mert te vega vagy. de akkor sem te vagy a hibás. az anyukájának legközelebb elmagyarázod, hogy igazán nagyon gusztusosak voltak a húsételek, ám te vegetáriánus vagy. pont.
2010. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod szólhatott volna otthon, hogy vega vagy. A köretből és a salátából ettél, a húsból nem, ezért nem kellene megsértődni. Ha semmiből nem ettél volna, akkor érthető lenne a sértődés. De így nem.
2010. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod a hibás.
2010. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Értem.Hát azért szerintem az anyukája is lehetne annyira megértő,hogy ezen nem sértődik meg rád és neki is eszébe juthatna,hogy a fia volt a hibás,nem rád kellene orrolnia.Hagyd a fenébe,megvan az ilyen "anyósról" a véleményem,aki már 1.alkalommal így viselkedik.

21/L

2010. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!