Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi korkülönbséggel mire...

Ennyi korkülönbséggel mire számithatok?

Figyelt kérdés
a férfi 40éves én meg 20 mi lehet ebből?még semmi komoly nem történt köztünk,mire számithatok?
2010. júl. 28. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Arra számíthatsz, hogy csak kihasználni fog téged, a fiatalságod kell neki.
2010. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nős akkor csak arra
2010. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet belőle, de ne számits sokra. Te most kezded az életed, ő meg bármilyen fiatalos már túl van az élete felén. Egész más az érdeklődési körötök.
2010. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
arra számíthatsz, hogy hülye vagy.
2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem olyan durva, mindketten felnőttek vagytok.
2010. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
én és a barátom közt szintén 20 év van. 4 honapja vagyunk egyutt, kisebb nagyobb megszakításokkal. Én is bizonytalan vagyok sok dologban a jövőre nézve, de úgy vagyok vele, hogy érezzuk jol magunkat és majd lesz ami lesz. Korkulongbségből adodo vita nálunk is előfordult már, másmilyen az életritmusa az élete egy ilyen korú férfinek. Míg 20 évesen az ember mégcsak akkor kezd elkezdeni élni. Probáljátok meg, aztán ha egy darabig jol érzitek magatokat akkor már jo. 21/L
2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek általában rövid távú kapcsolatok (ez nem azt jelenti, hogy ne tarthatna évekig) mindkét fél részéről egész más motivációs háttérrel, mint olyan párok között, ahol "normális" a korkülönbség. azaz szinte tuti, hogy nem egy életre szól, valószínűleg rengeteg kompromisszum árán (se) lehetnétek boldogok mindhalálig, de mindkettőtöknek szép emlék lehet, ha tisztelitek, szeretitek egymást és ez a hozzállás a szakításkor is megmarad
2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
nézd meg a Budai Zsuzsit, a szépségkirálynőt, huszon akárhány éves, a pasija meg sztem több mint negyven, ráadásul 3 vagy 4 gyerek is társul mellé. Ma volt épp a TVbe hogy milyen jól elvannak, és a gyerekek is hogy imádják Zsuzsit, mondjuk muris volt, mert ahogy ott voltak egymás mellett, olyan volt mintha a csaj is a gyerekek közé tartozna. Na őt pl nem tudom megérteni, mert az a férfi iszonyat, de ha szeretik egymást, akkor legyenek boldogok. Működhet a kapcsolat szerintem, a mai 40 éves férfiak már nem nagyon néznek ki 40nek. Sok sikert!
2010. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatról sem lehet nagyon megmondani, hogy mire számíthatsz. Így pláne nem. Állj lazán a dologhoz, lehet, hogy együtt öregedtek meg vagy lesz belőle egy klassz kaland.
2010. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aha

együtt öregedtek meg, csak mire te leszel 40-addigra özvegy is.

A férfiak áltagéletkora magyarországon: hatvanegynéhány év. De azért hatvanegynéhányévesen már nem olyan virgonc a broki.

2010. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!