Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifogtam anya pici fiát? Mire...

Kifogtam anya pici fiát? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szöget ütött a fejembe néhány gondolat, mert ezek a dolgok nekem furcsák, de nem tudom, hogy én vagyok a fura, vagy ezek tényleg nem túl normálisak... Először is, hogy 33 éves és még otthon lakik. Az anyukája veszi a ruhái jó részét, az alsónadrágjait, mindennap mikor találkoznak, attól, hogy együtt laknak puszikát kell adnia a "kisfiának", mindig be kell neki számolni, hogy hova megy és hasonlók. Nem tudom, mikre kellene figyelnem, hogy lássam, hogy esetleg anyuci pici éretlen fiacskájával állok szemben és jobb, ha nem vesztegetem rá az időmet?
2011. okt. 5. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha így írsz róla, talán máris hagynod kéne az egészet a csudába.
2011. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Leírtad a választ.
2011. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is kifogtam egy ilyen fiút. Bár ő 26. De ott is hagytam, idegesítően buta. Burokban nőtt fel.
2011. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
hát ez elég gáz egy helyzet.. bocsi:/
2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az, ha vele maradsz nagy csata lesz anyóssal.
2011. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Futás!
2011. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Húúú..én hagynám,kár a vesződségért.Ha még 33 évesen is anya a minden akkor ott nagy gáz van.
2011. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Jò èg, 33 és az anya veszi a gatyàjàt?! Vajon a gumit is?:-D

hagyd a csudàba, inkåbb keres egy férfit a dedós helyett!

2011. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ja, nem gúnyolódásból írtam a puszikát, az anyja mondja így, így rendesen gügyögve beszél állandóan. (Mármint az anyja) nekem is, ha ott vagyok.


Azért kérdeztem, mert jól megvagyunk, de nem vagyok abban a korban, hogy megengedhessem magamnak, hogy évek múlva jöjjek rá, hogy jó tényleg ez az a helyzet, amiről mások annyit beszéltek. Évekkel később ráadásul lépni is nehezebb már..

2011. okt. 5. 19:21
 10/22 anonim válasza:
87%
Ha nem vagy belé szerelmes, fuss amerre látsz, ritka, hogy az ilyen pasikból életképes férj lesz, és esélyes, hogy életed végéig az anyjához fog hasonlítgatni.
2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!