Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, és elveszített...

26 éves vagyok, és elveszítettem nem rég munkám Azért tervezek külön költözni a nagyszüleimtől, mert nem bírom elviselni, hogy mindenben számonkérnek. Normális az, hogy egy pizzát nem rendelhetek úgy, hogy ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira be vagyok korlátozva,hogy még a postára sem mehetek el anélkül,hogy számon ne kérnének mit adok fel, vagy mi jön nekem ( ha csomagról van szó)

Ha megmondom nekik,hogy nem tartozom magyarázattal ( természetesen finoman közlöm),akkor minden hálátlan mocsoknak elmondanak.

Ti mit tennétek a helyemben?

Már nem bírom ezt a dedós kezelést mit amit ők tanúsítanak..mintha legalább az őskorban élnénk.


2020. máj. 4. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg legjobb megoldás ha önállo életet élsz! Eddig miért nem ezt tetted?
2020. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
ki tart el?
2020. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van annyi félretett pénzem a keresetemből,hogy abból egy ideig megéljek. Miért nem tettem meg eddig? Mert nem volt rá lehetőségem,és azt gondoltam kicsit javul a helyzet,és belátják már nem a század elején élünk..de úgy tűnik elég naiv elképzelés volt részemről. Túl vaskalaposak.
2020. máj. 4. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
szóval fizetsz a reszibe is, veszel mosószert és kaját is?
2020. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pontosan. Mindenbe be kell szállnom.
2020. máj. 4. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk apám párja ilyen, számon kéri a családja gondjait rajtam. A lakás meg ahol lakunk félig anyu, félig apu nevén van.... költözni vírus nyavaja után, ha ez tovább így folytatodik
2020. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp elköltözöm, mert már így is tovább tűrtem mint kellett volna. Most lesz majd lehetőségem meglépni azt amit eddig nem sikerült.
2020. máj. 4. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyszülő el együtt élni, maga a kénköves pokol. Van ebben tapasztalatom hidd el. Miért ennyi a gáz, villany, víz? Miért használod, miért fürdesz nyáron kétszer, miért van meleg nálad, meg ne fagyjál. Megint mosol, régen elég volt hetente ruhát váltani. Pizzát rendeltél, de sok pénzed van, cipőt vettél, de sok pénzed van. Hozzá teszem mindent a saját pénzből vettem. Költözz albérletbe, mert megbolondulsz, mint én.
2020. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Ugyan ebben a cipőben járok, tökéletesen leírtad azt amiben élek! Köszönöm a tanácsod, úgy is fogok tenni. Minél előbb elhúzok, mert még olyat találok mondani nekik, amiből életre szóló harag lenne. Eleve milyen nagyszülő az, aki azzal dobálózik,hogy "már pedig hálával tartozom egész életemben, mert kihoztak a zaciból"mert a mcskos anyám eldobott...
2020. máj. 4. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
S hálás vagy?
2020. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!