Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy állandoan...

Mért van az hogy állandoan sirhatnékom van?

Figyelt kérdés

nézzek valamit a tv be (ami egyáltalán nem megható) mégis elkezdek sirni, olvasok valamit)pl most hogy egy csaj elvitt a barátnöjétöl ruhát és nem adja vissza) ezzen is elkezdtem sirni..sirok ha pl: fözös müsor nézek stb.. nem tudom mért van ez valaki nem tudja mért van? amugy elégg érzékeny vagyok a családi életem sem felhötlen pl: ha valaki mesél valami t a családjárol akkor is elkezdek sirni.borzalmas :d

elöre is köszi

14/L


2010. júl. 28. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Aranyos tulajdonság, de egyben olyan ellenszenves. Kicsit hisztisnek tűnik nekem, mert a túlzás az mégiscsak túlzás. Mesélj erről bővebben.
2010. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyáltsalán hisztis söt alapjáva véve megértö és soakt türök. de egyszerüen ugy érzem mostanábba hogy sirni fogok néha nem sirok csak ugy érzem hogy mindjárt el bögöm magam.
2010. júl. 28. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi jár a fejedben, amikor elsírod magadat egy főzőműsoron? Mit sajnálsz, az állatot amit megsütnek? Mi az amire gondolsz? Nézz mélyen magadba, és írd le.
2010. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy, aminek persze jót tesz a sírás, csak tudni kéne, hogy igazából miért sírsz mindenen.

Keress fel egy erre specializált SZAKEMBERT (pszichiáter). Itt az oldalon nem fog/tud/képes segíteni senki.

2010. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha nézem a fözö müsot nem azért van sirhatnékom mert sajnálam az éllatotegyszerüen érzem hogy sirni fogok, amugy lehet kapcsolatba az étkezési problémáimmal...?
2010. júl. 28. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a serdülőkor tipikus velejárója: a kedély hullámzása. Kicsit megőriz valamit a gyerekkorból, mikor a gyermek szemében még ott a könny, de már nevet. Most kezdesz foglalkozni az élet komolyabb kérdéseivel is, valószínű.Szóval azt jelenti, hogy érzékeny vagy, ez jó tulajdonság. Az élettapasztalat viszont meg fog keményíteni. Aztán már akkor sem tudsz majd sírni, amikor pedig jó lenne.
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pedig van mikor sirnom kénne de akkor emg nem tudok....:s
2010. júl. 28. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja. Meg nagy nevetés sírásba torkollik. Nekem is mondta anyukám, mikor fékevesztetten röhögtem, vadultam, hogy vigyázz! sírás lesz a vége! És néha így is volt.
2010. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, mint te, csak nekem 1-2 hétig tart utána összeszedem magam. Olyankor sírok mindenen, a múltkor például a Kinder tojás reklámon... Híradót már nem is nézek... Veled ellentétben én tudom miért sírok, mostanság összecsaptak a fejem fölött, de ezt nem szeretném részletezni. Ha egyedül nem tudod megoldani keress fel egy szakembert!
2010. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy, a kamaszok pedig labilisak, a hormonjaik a fejük tetején állnak.

egyébként hormonálisan a terhesség egy hasonló helyzet, és ott is sokszor indokolatlanul törik el a mécses.

és persze a személyiséged is. ha te egy kicsit érzékeny vagy, az nem jellemhiba. némi önfegyelemmel 'nevelheted' magad, hogy nagyon irreálisan ne sírdogálj és célszerű is egy kicsit erősebben felvértezni magad az élet dolgaival szemben. de egyébként fogadd el ezt a tulajdonságodat és magadat. ha nem párosul önzéssel, affektálással és nyafogással...nagyon is szerethető egy -néha kissé túl-érzékeny ember.:)

2010. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!