Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges apámra?

Jogosan vagyok mérges apámra?

Figyelt kérdés
Már 'tartozik' 40 ezerrel nekem, zsebpénzem is alig van, de szombaton kért tölem egy 500-ast cigire, mondván, hogy vasárnap visszaadja. Az előbb is kért tőlem 200-at. Anyám mondta neki, hogy a cigi manapság 'luxuscikk' annak, akik nem keresnek valami jól, és már inkább ő sem cigizik. Van, amikor még kenyérre sem jut, de apám cigizik...
2010. júl. 29. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nagyon csúnya dolog, hogy cigizk, ha "nem jut kennyérre". Nemtudom, hogy hány éves vagy, de szerintem anyud, meg apud dolgouik a családban, és kölltség arra a pénzüket, amire Ők akarják. Sajnos apud cigire költi...Jogos is, de nem is a felháborodásod.
2010. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apámnak cigire nem adnék ilye anyagi helyzetben. Később a tüdőrák gyógyításához minden további nélkül.
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy leszokni nehéz, bár megpróbálhatná, mert az ok hogy ő sem jókedvében kér, meg inkább örülne, ha nem kellene tőled kéregetnie, de azért ne legyél rá mérges. egyébként ismerős helyzet, nálunk dettó ugyanez van . talán én azért vagyok elnézőbb az apámmal ilyen tren, mert én is dohányzom . ( mondjuk most meg tudom venni magamnak mert dolgozom)
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak anyám dolgozik, de nem kap sokat, csak annyit, hogy tudjunk enni... zsebpénzt meg mamától kapok
2010. júl. 29. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne pénzt adj haza, hanem vásárolj be nekik.
2010. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 havonta kapok kb 1000 forintot... így is nagyanyám vesz elég sok dolgot nekünk itthonra (ami elég kellemetlen nekem)
2010. júl. 29. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen jogos, mivel lehet, hogy a szülők keresik a pénzt, de ők vállalták a gyereket is... Ha valaki gyereket akar, akkor nehezebb helyzetben le kellene mondania dolgokról. Ne adj neki pénzt, főleg ne azt, amit nagymamádtól kaptál!
2010. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a függőség nem ilyen egyszerű dolog. Minden elszívott szál után el lehet határozni, hogy ez volt az utolsó. Aztán mikor elfog a vágy, nem tudsz uralkodni magadon. Így működik a cigi, a drog, az alkohol, a gyógyszer...
2010. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha egyszer nem tud venni, kénytelen lesz leszokni.
2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!